Rekreační vesnice Bungalowpark Eldorado

Dovolená v rekreační vesnici Vakantiepark Eldorado

Zajistěte si dostatek klidu a soukromí v moderně řešených bungalovech. Kde jinde se lépe seznámit s historickou atmosférou Burgundska?  Lenošení ve Vakantiepark Eldorado vyměňte za výlet do zábavního parku Efteling. Dechberoucích atrakcí si užijí všechny věkové generace. Pohádkový starý strom s trolly, elfy, světem kouzel a vodní výstavou Aquanura vás zcela pohltí magickou silou.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Ubytování v soukromí v Holandsku

Toužíte po cenově dostupném a přitom zajímavém ubytování? Podlehněte kruhovým bungalovům Vakantiepark Eldorado a prožijete dovolenou v Nizozemí se vším všudy. Prohlédněte si kruhové pronájmy a oceníte jejich atraktivní vzhled a umístění v krajině lesů Chaam Brabant. Odemkněte si dveře k nezapomenutelné rekreaci. Krajina Brabant osloví vyznavače kultury i sportu. Nevšední poklady architektury najdete ve městě Breda. Hrad Breda, kostel Grote Kerk, katedrála sv. Antonína, romantické uličky a muzea se postarají o kouzelný výlet.

Ubytování v soukromí na míru požadavkům

Jen kousek od prázdninového resortu se nachází příhraniční město Baarle Nassau.

Zarezervujte si včas vaše ubytování v Holandsku.

Společně s belgickým Baarle Hertog tvoří nejkurioznější evropskou hranici táhnoucí se přes domy, byty a veřejné budovy. Rázem se ocitnete ve dvou státech. Restaurace zajistí stravování a stylové butiky zasytí nákupní mánii. Relaxujte s knihou anebo se procházejte po zalesněné krajině, kde zcela jistě zapomenete na strasti všedních dní.

Zasvěťte svůj odpočinek bungalovům Nizozemí

Vrhněte se za nádherou měst Den Bosh, Antverpy anebo Rotterdam. Prohlídka města Den Bosch vrcholí pohledem na Dóm sv. Jana.

Rekreační domy v Holandsku Vás jistě okouzlí.

V Rotterdamu, druhém největším městě země se setkáte s noblesou architektury, noční zábavou a sportovním vyžitím. Antverpy zaujmou Muzeem lodní dopravy a náměstím Grote Markt s vlámskou 67 metrů dlouhou radnicí. Království přírody, vřesoviště s jezery, naleznete v De Bleeke Heide. Na vodní hladině spatříte divoké kachny a jiné ptactvo. Přírodní rezervace Hondsdonk, Luchtenburg a Valkenberg ohromí obrovskou rozlohou a pěknými usedlostmi. Pronajměte si bungalovy Nizozemí v oblasti jezer, zajímavé fauny, flory a historicky cenných památek.