Rekreační vesnice Buitengoed Het Lageveld

Pohádková rodinná dovolená-Buitengoed Het Lageveld

Prahnete po vzrušujících zážitcích a zábavě pro děti? Objednejte si komfortní rekreační domy Buitengoed Het Lageveld. Zajistěte si pronájmy v Holiday Village včas a dopřejte si novou energii. Slunečné dny vybízejí ke koupání v nedalekém jezeře s úchvatnou písečnou pláží. Vodní radovánky si dopřejete také v krytém dětském bazénu. Zábavní atrakce na hřišti zaženou nudu. Dospělí se odreagují v sauně a vířivce, která je součástí většiny prázdninových objektů.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Ubytování v Holandsku

Prostorné pozemky zajistí klid a soukromí. Prázdninová vesnička uchvátí udržovaným vzhledem, klidným stanovištěm a trendy vybavením. Díky své dostupnosti patří dovolená v Holandsku k oblíbeným.

Šťastnou dovolenou prožijete v apartmánech

Pohodlí zajistí možnost objednání sendvičů přímo na recepci. Ušetříte si čas s přípravou snídaně anebo svačiny. Jistě vás potěší turistické centrum a malý obchůdek s potravinami nabízející místní produkty. Prázdninové domy v Holandsku Vás naprosto okouzlí. V případě zájmu si vypůjčíte ručníky, dětskou postýlku a židličku. Ušetříte tak spoustu místa v kufru auta. Útulné chaty Buitengoed Het Lageveld oplývají moderním designem. Těšte se na svěží vkus majitele. Nezalekněte se mimosezónních prací, které mají za úkol pěkné objekty ještě více zdokonalit. Prozkoumejte zemědělskou krajinu provincie Overijssel, při hranici Salland a Twente. Nebojte se davů turistů, zde si dokonale odpočinete.

 

Rozhodněte se pro rekreační domy Nizozemí!

Přírodní krásy se před vámi rozprostřou v národním parku Sallands Heuvelrug. Vaše oči poznají panoramatické výhledy na obrovské lesy a z krajiny vyčnívající vřesoviště. Přírodní unikáty projděte pěšky anebo projeďte na kole. Zavítejte také do přírodní rezervace Het Veld Wierdense. Spatříte bažiny s nevšedními druhy ptáků, květin a zvířat. Již nyní Vám přejeme hezkou dovolenou v Holandsku. S dětmi vyrazte do Avonturenparku Hellendoorn vzdáleného pouhých 10 km. Asi 34 km od letoviska se nachází Pony Slagharen a 60 km ZOO Emmen. Rezervujte si rekreační domy Nizozemí za skvělé ceny a dopřejte si hru na 18-jamkovém hřišti, kanoistiku, procházku s holemi nordic walking, jízdu na horském kole, posezení v útulné restauraci anebo pohodu na terase svého pronájmu.