Rekreační vesnice Buitenplaats Gerner

Prázdninové domy v Buitenplaats Gerner

Jaké jsou vaše parametry nezapomenutelné rodinné dovolené? Aktivní sport, lázeňské procedury a vůně historických měst? V Gerner jste na správné adrese. Dine á la carte váš čeká ve starém statku vedle recepce. Své tělo protáhnete a uvolníte ve fitness a wellness centru. Hrajete squash a tenis? Těšte se na udržované kurty. Sportovní nadšenci ocení půjčovnu kol či motokár. Turisty milující komfort nadchne snídaňový servis. Svou dovolenou zpestříte adrenalinovou i klidnou jízdou na koni. Asi 400 metrů od prázdninového parku Gerner se nachází jízdárna. Dětem se zablesknou oči na sportovních a hracích hřištích. Necelých 600 metrů leží centrum s hospodářský

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Pestrost dovolené zažijete v Gerner!

Člověk je tvor lenivý a potřebuje čas od času odpočinek. V rekreačních domech Gerner se vám otevírají ohromné možnosti relaxace. Malebná krajina prázdninové vesničky evokuje k relaxaci, sportovním činnostem i poznání hanzovních měst. Dovolená v Nizozemí se nese v rytmu pohody a soukromí překrásné krajině Vechtdal v Overijssel.

Vzhůru za komfortem rekreačních domů

Saunový areál osvěží tělo i mysl. Důmyslné posilování imunity vám obnoví vnitřní baterky. Během dovolené v Holandsku se rozhodně nebudete nudit. Luxusní saunové centrum se pyšní příjemnou restaurací a zahradou. Ženám hrají do noty kosmetické procedury a masáže. Kdo by odolal účinným masážím, příjemné atmosféře v sauně a pohodovému posezení u šálku čaje? Rozmazlujte se dle libosti.

Prostorné apartmány Nizozemí přijdou vhod

Prohlédněte si stylové ubytování v soukromí. Spatříte moderní nábytek, DVD přehrávač, internet zdarma, televizi anebo mikrovlnou troubu. Rozhodně se nebudete nudit během dovolené v Holandsku. Lesní bungalovy pojmou 6 osob. Sladké sny zajistí robustní postele s pružinovými matracemi. Pronájmy renovované v roce 2005 ohromí krbem a čajovnou. Nekonečných možností zábavy, klidu a soukromí se nabažíte po celý rok. Objednejte si pěkné bungalovy Nizozemí a nasávejte sílu přírody. Jehličnaté a listnaté lesy, vodní toky, močály, panská sídla, louky a tradiční usedlosti Vechtdal umocní prožitky dovolené. Využijte cyklistických a pěších stezek a poznejte dominanty oblasti zblízka. S dětmi navštivte zábavní království Slagharen a Hellendoorn Adventure Park.