Rekreační vesnice De Gulden Stroom

Senzační relaxace v Beach Apartments De Gulden Stroom

V tomto přímořském resortu odhalíte duny, moře a smíšené lesy. Middelburg oslní historickými stavbami a řadou letních akcí. Město zdolejte pěšky, autem, koňskou tramvají a nezapomeňte na výlety po kanálech.

Nostalgie zdejší oblasti vás dovede do útulných kaváren, moderních i typických restaurací nabízející nesčetné speciality šéfkuchaře. Odpočinek v kavárně ruku v ruce se svým partnerem ve vás probudí romantické okamžiky. Pouhých 10 minut chůze od srdce města Vlissinger se dostanete do reje noční zábavy a excelentních restaurací.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Ubytování v Holandsku

Nejnáročnější turisté neodolají komfortu apartmánů De Gulden Stroom. Nenechte si ujít exkluzivní ubytování v soukromí s výhledem na pláž a šumící moře. Váš pohled přistane také na bulváru Vlissingen. Všechny přepychové apartmány se pyšní nekonečnými výhledy na 20 metrů vzdálené moře. Dovolená v Nizozemí dostává novou tvář.

Vaše kroky vás zavedou do historického města Vlissingen, užasnete nad jeho štíty. Narazíte zde na obchodní centra a nákupní ulice.

Rodinná dovolená v Holandsku je přímo nabitá skvělými zážitky.

Navštivte pouliční festival, park Bellamy s pěknými restauracemi a kavárnami. Město umění, kultury a sportu vám dopřeje přátelskou atmosféru. Nechte se vlákat do námořního světa, rybolovu, navigační školy, atrakcí přístavu, nekonečných lodních tras a Westerschelde.

Rozhodněte se pro nevšedně řešené apartmány, které se postarají o precizní dovolenou. Uchvátí vás jejich moderní a stylový vzhled. Apartmány mají vlastní skladovací prostor, který je určen pro uložení plážového vybavení. Na písečné pláži si rezervujte lehátko, využijte služby sprchy a převlékárny. Beach Apartments De Gulden Stroom vás pohltí kvalitními službami.

Luxusní apartmány Nizozemí

Objevte magnety Domburg, Middelburg a Koudekerke. V Domburgu se nabažíte relaxace na pláži.

Zarezervujte si včas vaše ubytování v Holandsku.

Relaxujte na horkém letním slunci a prožívejte nezapomenutelné chvíle blaha. Zeeland je provincií s největším počtem hodin slunečního svitu v Nizozemí. Pronajměte si apartmány Nizozemí a vstupte s NOVASOL do nové dimenze světa dovolených. Letovisko slibuje možnosti vodních sportů, koupání, procházky po okolí a romantiku ve dvou.

| Editor
(First published: )