Rekreační vesnice De Witte Raaf

Dovolená v De Witte Raaf

O romantiku se postará jízda na kole anebo autem kolem tulipánových polí. Naplánujte si prodloužený víkend v rekreační vesnici na jaře a kochejte se bohatě rozkvetlými poli Noordwijk, Lisse, Sassenheim a Hillegom. Dechberoucí stezka měří více jak 60 kilometrů. Protáhnete své tělo a duši naplníte blahem.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Letní radovánky na pláži v Duinpark De Witte Raaf

Toužíte po dovolené v Nizozemí poblíž pláže? Zavítejte do rekreačních domů Duinpark De Witte Raaf. Malebná prázdninová vesnička se rozléhá v na jihu země, Noordwijk. Útulné ubytování v soukromí přitahuje svou polohou asi 1500 metrů od pláže a nedaleko působivých dominant měst. Uspokojí vás také četné volnočasové aktivity.

Nevídané zážitky ve stylových apartmánech

Ubytování v tulipánovém resortu je jako stvořené pro zamilované páry. Potvrďte svou lásku na promenádách Noordwijk aan Zee. Rodinná dovolená v Nizozemsku hraje všemi barvami. Podlehnete koupání v moři, radovánkám v písku a sportovním aktivitám. O malou svačinku se postarají malé pavilony na pláži. Projděte se kolem všudypřítomných písečných dun a inspirujte se voňavou krajinou. Rozhodněte se pro dovolenou v Duinpark De Witte Raaf a zajistíte si skvělý výchozí bod pro výlety po okolí. Ohromí vás perly města Amsterodam. Leží 35 kilometrů od prázdninové vesničky. Užijete si výlety po kanálech, prohlídky Rijksmuseum a Stedelijk Museum, nakupování v proslulé Kalverstraat a PC Hooftstrasse. Vaše kroky vás zavedou do Herengracht, Keizersgracht a Prinsengracht, malebných úzkých uliček s obchody.

Odpočinek na míru v apartmánech Nizozemí

V Haagu narazíte na Binnenhof, Budovu parlamentu a Rytířský sál. Nádech tajemna pocítíte v Gefangenentor, bývalém vězení nizozemského soudu. Nákupní horečce propadnete na ulici Frederik Hendriklaan. Oslnivé památky vás čekají v Delft a jeho 65 ateliérech. Verner Centrum a Muzeum keramiky se stane žhavým výletním tipem. Malířské umění Rembrandta van Rijna a Jana Steena obivujte v Leiden. Romantická plavba po staletých kanálech zajistí úchvatný zážitek. Zajistěte si ubytování v soukromí Nizozemí podle své libosti a poznáte sílu historie, svěžesti moře i tepu přírody.