Rekreační vesnice Golf Villaresort Hardenwold

Dovolená v Golf Resort and Villas Harderwold

Sportovní aktivity, relaxování v soukromí a poznání přírody je plně zajištěno. Plujte na své lodi přímo k jezeru Veluwe. Resort se nachází u přírodní rezervace Harderbos a Harderbreak. Oceníte všudypřítomný čerstvý vzduch, věčnou zeleň, značené stezky pro pěší turistiku. Těšte se na procházky kolem rákosů, jarních květů, divokých bažin a pastvin. Blahem budou naplnění milovníci windsurfingu, plachtění, rybaření i koupání. Klidně si naplánujte sportovní dopoledne na golfovém hřišti a odpoledne zamiřte za koupáním. Piknik na pláži potěší celou rodinu.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Prázdninové domy v Holandsku

Jižní Flevoland je úžasným místem pro dovolenou v Nizozemí. V krajině snů se nachází rekreační domy Golf Resort and Villas Harderwold. Přepychové vodní vily nabízejí ojedinělý styl ubytování v soukromí. Jejich vybavenosti a příjemné atmosféry se po celou dobu pobytu nenabažíte. Jen maličký kousek od půvabného letoviska spatříte 18-ti jamkové golfové hřiště.

Pohodlí rekreačních domů vybízí k relaxaci

Upravené vodní toky a důmyslně umístěné bunkery se nacházejí jen pár kroků od atraktivního 18-ti jamkového hřiště. Zarezervujte si včas vaše ubytování v Holandsku.Na své si přijdou začátečníci i pokročilí hráči. Golfový kurz se skládá z 9 krátkých jamek s nejčastějšími prvky. Luxusní vily leží v síti vodních kanálů. Plavba na překrásné jezero Veluwemeer ohromí všechny generace Sportovní a vodní aktivity poblíž Golf Resort and Villas Harderwold na jezeře Veluwemeer hrají do noty prázdninové rekreaci.

Rozhodněte se pro vodní vily Nizozemí

Prozkoumejte nabídky NOVASOL, jistě vás osloví velké chaty a nádherné vily populárního resortu pro náročné. Některé z objektů byly stvořeny dle návrhu známého interiérového designéra Jana des Bouvrie. Rodinná dovolená v Holandsku je přímo nabitá skvělými zážitky. Prostorné vily jsou vystavěny z odolných hodnot. Na chuť přijdete vlastnímu kotvišti a přímému vstupu k vodě. Navštivte Schokland, bývalý ostrov zapsaný do kulturního dědictví UNESCO. Už dost vodních aktivit? Podlehněte kouzlu Delfinárium Harderwijk, je dosažitelné pouhých 10 minut jízdy autem. Jednodenní výlet do světa zábavy, Walibi World, potěší především děti. Zasněte se v impozantním prostředí vodních vil Nizozemí a čerpejte energii pro běžné pracovní dny.