Rekreační vesnice Hof van Saksen

Zažijte rodinnou pohodu v Hof van Saksen

Procházejte klenoty národního parku a toulejte se mezi vesnicemi Grolloo, Schoonloo, Gasselte anebo Borger. Asi 10 km od letoviska leží Assen, hlavní město Drenthe. Děti si vyhrají v zábavném parku Orange. Potěší i prohlídka ZOO v Emmen. Obě atrakce jsou v dosahu 20 – 30 km. Novasol nabízí originální způsob dovolené díky rekreačním domům Nizozemí.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Ubytování v soukromí v Holandsku

Zahalte se do vlny nic nedělání a objevte výhody dovolené v Nizozemí. Zasněte se v rekreačních domech Hof van Saksen. Ubytování v malebném resortu v provincii Drenthe se na vás pozitivně podepíše. Díky Novasol zažijete neznámé a překrásné. Jistě vás upoutá snadná dostupnost hlavního města Assen, Drents-Friese Wold a Dwingelderveld.

Nekonečné možnosti volnočasových aktivit vám vezmou dech. Myslíte si, že je dovolená v rekreačních vilách jen o lenošení a spánku? Jste na omylu. S dětmi dovádějte v krytém bazénu s whitewater anebo na vnitřním hřišti Harrewar. Pokud netoužíte po výletech, zajistěte si pronájmy v rytmu romantiky. Zamiřte za wellness radovánkami a nechte se rozmazlovat všemi dostupnými směry.

Získejte nejlepší ceny apartmánů

Upřednostněte dovolenou v dokonalém letovisku provincie Drenthe. Nezaměnitelnou pohodu najdete v Drents-Friese Wold a Dwingelderveld. V rekreačním parku si za lidový poplatek užijete na impozantních atrakcích spoustu legrace. Na recepci se dozvíte všechny důležité informace, a v obchodech si nakoupíte potřebné jídlo a jiné drobnosti. Na dovolenou v Holandsku hned tak nezapomenete.

O plný žaludek se postará 5 restaurací Hof van Saksen. Pohodu zajistí jezero s písečnou pláží, krytý bazén s odděleným dětským bazénkem, ale i vířivkami. Spa a wellness centrum ohromí saunami, posilovnou a kosmetickými salóny. Na vnitřním hřišti Harrewar se pobaví především děti. Postarejte se o výukové vzdělávací aktivity a běžte si zahrát třeba kuželky, fotbal, basketball či foot golf. Adrenalin zažijete na vyhlídkové věži.

Nekompromisní výhody zažijete v apartmánech Nizozemí

Objednejte si pěkné ubytování vhodné pro 6 osob. Skvěle vám poslouží obývací pokoj s propojenou kuchyní a plynovým sporákem. Tři ložnice, koupelna se sprchovým koutem a vanou, přijdou vhod. Terasa disponuje zahradním nábytkem se slunečníkem. Za zmínku stojí bezdrátové připojení k internetu a půjčovna jízdních kol. Během dovolené v Holandsku se rozhodně nebudete nudit.