Rekreační vesnice Maaspark Boschmolenplas

S dětmi jedině do Maaspark Boschmolenplas

Park nabízí ubytování v chatách na nábřeží, na blatech či v přístavu. Zvolte si ideální pronájmy Novasol a užívejte si chvíle volna na plné obrátky. Stravování v Maaspark Boschmolenplas zajistí útulné restaurace u jezera. Přivezte si s sebou vlastní loď a rezervujte si vlastní kotviště. Jízda po vodní hladině vás skvěle naladí. Perfektní ubytování je situováno v řadových i samostatně stojících objektech. Luxusní pronájmy vybírejte podle umístění, na blatech, u přístavu anebo na nábřeží. Vždy počítejte s obývacím pokojem, moderní kuchyní a příjemnou atmosférou.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Ubytování v Holandsku

Nejkrásnější chvíle roku patří pořádně oslavit. Dovolená v Nizozemí splní sen o excelentní rekreaci. Prázdninové domy Maaspark Boschmolenplas se postarají o pohodlí a soukromí turistů všech generací. Krajina velkolepých vřesovišť a lesů zajistí přísun čerstvého vzduchu a impozantní podívanou. Pokud milujete jízdu na kole anebo dlouhé procházky, jste na správném místě.

Díky tenisovým kurtům, fotbalovému hřišti, fitness stezce a bowling green dodáte tělu potřebný pohyb na čerstvém vzduchu. Zapálení potápěči prozkoumají perly jezera Boschmolenplas originálním způsobem.

Dovolená s kapkou fantazie v apartmánech

Vodní svět se otevírá všem generacím. Rodinná dovolená v Holandsku je přímo nabitá skvělými zážitky.

Potápění nepatří mezi jediné sportovní aktivity. Rodiny s malými dětmi ocení lenošení a koupání v čisté vodě jezera. Rybaření uhrane nejen mužské pohlaví. Malá hřiště jsou plně k dispozici nejmenším turistům. Pronajměte si šlapací auta anebo jízdní kola a protáhněte si svá těla.

Útulné rekreační domy Nizozemí zajistí komfort

Rozlehlé jezero patří k prázdninovému resortu jako ryba k vodě. Právě zde si naplánujete vzrušující jízdu lodí a sportovní aktivity. Prázdninové domy v Holandsku Vás jistě okouzlí.

Oslní vás prostorné rekreační místa na nábřeží. Malebné vesničky typické pro tuto oblast prozkoumejte při jízdě na kole. Při každém šlápnutí do pedálů se nabažíte místní architektury. Národní park De Meinweg a De Groote Peel vás zavedou do nitra přírody. Zavítejte do města Thorn za jeho bílými domy a nákupy si užijte v Roemondu. Na dosah ruky máte belgické speciality kuchyně. Přírodní lokalita Brachter Wald vám dodá ztracenou energii. Za 45 minut jízdy autem dosáhnete klenotů německých měst Aachen anebo Moenchengladbach. Pestrost ubytování v soukromí Nizozemí nezná hranic.