Rekreační vesnice Maasvilla's Ohé & Laak

Originální dovolená v Maas Villas Ohé a Laak

Průchozí kuchyň padne do noty milovníkům vaření. Všechny věkové kategorie nadchne terasa s božským výhledem na jezero. Plovoucí vodní vily jsou dosažitelné pěšky přes most k molu. Objekty jsou moderně vybaveny a splňují tak nejnáročnější podmínky rekreace. Dvoupodlažní vily pojmou 6 osob. V přízemí je umístěna ložnice, obývací pokoj zase v patře.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Prázdninové domy v Holandsku

Kde si zajistit nevšední okamžiky zaslouženého volna? Jedině na dovolené v Nizozemí. Ohromte svou rodinu pronájmem vodních vil Maas Villas Ohé a Laak. Zabijete hned dvě mouchy jednou ranou, osloví vás pohodlí rekreačních domů a nesčetné možnosti sportovních aktivit. Klid, soukromí a pěkné výhledy na vodní hladinu si dopřejete v oblasti Limburg.

Výhodné ceny svěžího ubytování v soukromí oceníte

Relaxaci na terase zpříjemněte zajímavými výlety na rybníky Maas. Procházky a projížďky na kole po okolí se postarají o pečlivé prozkoumání přírodních klenotů. Zastavte se v rychlém tempu moderní doby a nové síly naberte v pěkných vodních vilách. Přirozeně vytvořený ostrov na řece Maas láká všemi barvami sportovních aktivit a odpočinku u vody.

Dovolená ve Finsku je záruka skvělé zábavy.

Vesnice Stevensweert a Ohé & Laak se nacházejí hned vedle sebe v provincii Limburg a tvoří tak přirozenou symbiózu. Do Maastrichtu se dostanete po půlhodině jízdy autem. Těšit se můžete na burgundskou pohostinnost a místní gurmánské lahůdky. Co by kamenem dohodil, je Nizozemí, Belgie i Německo. Není to lákavá nabídka?

Rekreační vily Nizozemí se stanou vaším druhým domovem

Prohlédněte si dominantu města Ohé, impozantní Hasselholt, nádherný zámek vystavěný v 16. století. Jistě vás uchvátí kaple sv. Anny z roku 1896. Vodní aktivity slibují 4 rybníky, The Dilkensteich, Teggerseteich, Schroevendaalseteich a Molenteich. Poslední dva zmiňované jsou královstvím rybářů a pozorovatelů vodního ptactva. Na více než 3000 hektarech jezer si vyzkoušíte rozmanité vodní sporty, surfování, vodní lyže, plavání i námořní dovednosti. Kdo nebyl v Maas oblasti, nezná pravou chuť dovolené v rekreačních domech Nizozemí.