Rekreační vesnice Parc de Kievit

Kouzelný svět dovolené v Parc de Kievit

Konečně si odpočinete od vaření, které prázdninové dny odpočinku jen znepříjemňují. Navštivte zdejší stylovou restauraci a pochutnejte si na specialitách mistra kuchaře. Těšte se na pokrmy připravené z tradičních surovin. Po vydatném obědě se vydejte na golfové hřiště vzdálené 15 minut od resortu.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Dovolená v Holandsku

Vyzkoušejte rozmanité možnosti ubytování v soukromí Parc de Kievit. Prázdninová vesnice se zavděčí všem věkovým hladinám turistů toužící po dovolené v Nizozemí. Nechte se strhnout prostředím a atmosférou Baarle-Nassau, proslulé vesnice při hranici země. Potěšíte se netradičními druhy noclehů v asymetrických i praktických designech. Prázdninové letovisko splňuje požadavky všech generací. Mladí lidé a dospělí si dopřejí relaxaci ve velkém bazénu. Hrací zařízení a dětský bazének je určen pro nejmenší výletníky. Zapomeňte na nudu, animační tým pro děti je v sezóně plně k dispozici. O zábavu a sportovní vyžití se postará dětské hřiště, tenisový kurt a minigolf.

V apartmánech se odpoutáte od protivného stresu

Prázdninové letovisko Parc de Kievit myslí na turisty – vozíčkáře. Handicapovaní návštěvníci se potěší snadným přístupem překrásných míst. Okořeňte si svou dovolenou ubytováním v pohodlných chatách anebo přepychových vilách. Vše se odvíjí o vašich finančních dispozic. Překrásné vily v Holandsku umístěné na vlastním pozemku poslouží náročným. Prostorný obývací pokoj, jídelna se spojenou kuchyní a dokonce vlastní koupelna v pokojích slibuje komfort.

 

Konečně jedinečné ubytování v soukromí Nizozemí!

Omrzel vás klid letních bytů? Prohlédněte si obec Baarle-Nassau a nechte se vtáhnout do víru nočního života. Příjemné nakupování si užijete i v neděli. Pohraniční obec leží 100 km jižně od Amsterodamu a 100 km severně od Bruselu. Vydejte se za památkami měst Tilburg, Breda anebo Turnhout. Lenošení v objetí přírody ozvláštněte výletem do Bergen Safari Park Beekse. Po 30 minutách jízdy se těšte na jeho impozantní atrakce. Za 45 minut jízdy autem se objevíte před světově známým zábavním parkem De Efteling. Nikdy nebyla vaše dovolená pestřejší a luxusní vily v Nizozemsku dostupnější. S NOVASOL prožijete chvíle nepopsatelného blaha!