Rekreační vesnice Porta Isola

Pohodlí Villa Park Porta Isola snadno podlehnete

Romantickou náladou se potěšíte na promenádách. Klenotem města je Leonardus mlýn. Trojitý zámek vystavěný pro Juliana z Maasrichtu vám vezme dech. V Maasbracht se setkáte s četnými historickými magnety. Okamžiky blaha a uvolnění pocítí v rekreační obci Porta Isola všechny generace. Aktivní turisté si užijí na golfových hřištích a vodních sportů se nabaží na jezerech Maasplassen. Největší souvislá vodní plocha Nizozemí je mekkou plachtění, surfování, kanoistiky, vodního lyžování, potápění a koupání. Lenošení a slunění oceníte na trávníkových plochách.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Rekreační domy v Holandsku

Vůně historie a zaručená rekreace vás čeká v prázdninových domech Villa Park Porta Isola. Nadčasové letovisko se nachází poblíž opevněného města Stevensweert v provincii Limburg. Nedaleko se nacházejí nádherná města Roermond, Sittard a Thorn. Dovolená v Nizozemí se postará o bezstarostnou atmosféru.

Co si od ubytování v Holandsku přát víc?

Luxus apartmánů zažijete na plný plyn

Jen malý kousek od prázdninového resortu se nachází Maasbracht, jeden z nejkrásnějších vnitrozemských přístavů země. Naše rekreační domy v Holandsku Vás jistě nadchnou.

Velkolepá zalesněná lokalita v Linne na Meuse v Linnerveld anebo vnější plocha hráze Linner Weerd se stane cílem vašich procházek. Cestou necestou se setkáte s hradem a venkovským statkem Ravenburg, archeologickými památkami z římského období, domem Heysterum z druhé poloviny 18. století a církevními stavbami. Porta Isola se nachází v dostupné vzdálenosti zmiňovaných památek.

Prohlédněte si rekreační domy Nizozemí

Ve starém městě Stevensweert se nabažíte architektonických památek a historických událostí. Zarezervujte si včas vaše ubytování v Holandsku.

Vyznavače poznání ohromí šestihranná opevněná pevnost Grenspaal, domy se sedlovou střechou, církevní stavby, větrný mlýn z roku 1722 anebo Jan van Steffesweert Square. Prohlídka jachtařského přístavu vás zavede do světa bohatých. Objevte kouzlo města Maaseik v srdci Limburg. V kostele sv. Kateřiny je uložena nejstarší kniha evangelií zemí Beneluxu ze 7. nebo 8. století. Hlavní náměstí vás přivítá sochami rodáků města Huberta a Jana Eyckových. Navštivte vodní mlýny a Museactron, regionální muzeum. Pohodlím rekreačních vil Nizozemí se snadno okouzlíte. S NOVASOL dosáhnete na cenově dostupnou dovolenou.