Rekreační vesnice Slutervallei

Nezkrotné radovánky v Holiday park Sluftervallei

Projíždějte se po moři trajektem a zapomeňte na chmury všedních dní. Zdolejte dominanty ostrova Texel pěšky anebo na kole. Na památku si posbírejte naplavené kousky dřeva či skořápky. Osvěžující pěnivé vlny Severního moře vyměňte s dětmi za radovánky v krytém bazénu. Těšte se na velkolepý zábavní program pro celou rodinu.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Ubytování v Holandsku

Odhoďte ze sebe všechny starosti na dovolené v Nizozemí při pobřeží Severního moře, Waddenzee. Ohromíte se příjemnými paprsky slunce, šuměním moře, jemným pískem a čerstvým mořský vzduchem. Procházejte se po dunách z písku na rozlehlé pláži. V rekreačních domech Holiday park Sluftervallei máte zelenou pro opravdovou rekreaci s rodinnou.

Zasněte se v útulných apartmánech

V rekreačním letovisku pocítíte komfort na vlastní kůži. V objetí písečných dun, pouhé 2 kilometry od pláže objevíte zábavní zařízení pro všechny generace. Na recepci a v obchodě si zajistíte běžné potřeby. Kavárna, restaurace a snack bar potěší svými lahůdkami. Krytý bazén s odděleným dětským bazénkem, tobogány a skluzavkami odežene nudu. Co si od ubytování Holandsko přát víc? V rekreačním centru si zahrajete kuželky, kulečník, air hockey, elektrické motokáry, minigolf, bocce, tenis a volejbal. Děti a jejich rodiče se mohou spolehnout na fun a zábavní program i velkolepou vyhlídkovou věž. Radovánkám v Holiday Park Sluftervallei se neubráníte.

Pohodlí rekreačních domů Nizozemí nezná hranic

Pronajměte si moderně zařízený objekt pro 4 lidi. Počítejte s obývacím prostorem, průchodnou kuchyní, dvěma ložnicemi, koupelnou se sprchou i vanou. Slunečného počasí se nabažíte na terase vybavené slunečníkem a zahradním nábytkem. Děti ocení bezdrátový internet za mírný poplatek. Rekreační dům disponuje dětskou stoličkou a postýlkou. Rekreační domy v Holandsku Vás jistě okouzlí. Ostrov Texel splňuje výborné podmínky pro rekreaci v prázdninových bytech Nizozemí. Prohlédněte si krásy Juttersmusea, Natur History Musea a svatyně Ecomare. Nevšední zážitek slibuje pohled na duny De Koog v příkrém vozu. Daleký sever ukrývá maják Texel. Příjemnou procházku zajistí lesík De Schorren. Místní přírodní rezervace je domovinou pro ptáky. Do atrakcí Texel se zamilujete na první pohled a navždy.