Rekreační vesnice Vakantiepark d' Vosseven

Dovolená při belgických hranicích ve Vakantiepark´t Vosseven

Klidné prostředí osloví starší aktivní turisty i rodiny s malými dětmi. Zajímavě řešené ubytování je situováno kolem močálů jezera. Sportovní vyžití zajišťuje volejbalové hřiště, stolní tenis a pétanque. Chvíle odpočinku a čekání na ohromný úlovek pstruha zažijete při rybaření u rybníku vzdáleném 12 kilometrů od prázdninového resortu. Oddejte se relaxaci v rekreačních chatách situovaných v zalesněné oblasti. Malebné domky do přírodní krajiny skvěle zapadají. Chaty se pyšní plovoucími podlahy a koberci. Soukromí zajišťují nejméně dvě ložnice, prostorný obývací pokoj, moderní koupelna a špičkově zařízená kuchyň. Vakantiepark´t

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Rekreační domy v Holandsku

Dejte přednost dovolené v Nizozemí. Nejjižnější část země je jako stvořená pro rodinnou rekreaci. Prázdninové domy Vakantiepark´t Vosseven nabízejí komfortní ubytování v nitru nedotčené krásy přírodního parku Kempen-Broek. Zde si přijdou na své cyklisté i milovníci pěší turistiky. Budete nadšeni ze 104 kilometrů pěších tras.

Spěchejte naproti pohodlí apartmánů

Lenošte v pěkných chatách a po snídani vyrazte na dětská hřiště. Zapomeňte na vaření oběda! V restauraci s překrásným výhledem na jezero si pochutnáte na gurmánských specialitách. Jízdou na koni budete uchváceni. Přibalte si s sebou jízdní kolo a pevnou obuv. Jen tak poznáte dechberoucí krajinu Kempen-Broek na vlastní oči. Zarezervujte si včas vaše ubytování v Holandsku.

Zajistěte si ubytování v soukromí Nizozemí včas!

Prohlédněte si divy přírodního parku Kempen-Broek. Jeho klenoty se rozléhají na nizozemském i belgickém území. Pohledem se potěšíte na rašeliniště, bažiny, lesy, duny a lány plodné zemědělské půdy. V minulosti byla tato lokalita známá pašeráckými úkryty a skrýšemi. Magnety přírodního parku projeďte na kole anebo pěšky. Milovníci přírody narazí ve Werter Budelerberge na nikdy nespatřené druhy vodního ptactva. Krajina borových lesů a suchých vřesovišť se vám dostane pod kůži. Rodinná dovolená v Holandsku je přímo nabitá skvělými zážitky. Navštivte nejzelenější město země, Weert. Podlehněte jeho historickým pokladům i nákupní horečce v nákupních ulicích. V Roermondu se setkáte s typickou architekturou a historií půvabného státu. Nezapomeňte vyrazit do blízkých belgických vesnic. Rozhodněte se pro komfortní ubytování v chatách Nizozemí a dejte své dovolené impozantní směr.