Rekreační vesnice Heelderpeel

Prázdniny v Holiday Park Heelderpeel

Komfortní dřevěné vily Holiday Park Heelderpeel se postarají o pohodlí. Leží v bezprostřední vzdálenosti přírodního koupaliště. Pohodlí a vybavenost dřevěných chat a kabin situovaných do zalesněné oblasti je nesporná. Děti budou dovádět v krytém bazénu anebo ve velkém přírodním bazénu s písečnou pláží. Co více si v parných letních dnech přát, než ideální přístup ke koupání a vodním sportům? Na pláži si uspořádejte piknik a nasávejte čerstvého vzduchu do sytosti.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Dovolená a pobyt v Holandsku

Prožijte nezapomenutelné okamžiky v rekreačních domech Holiday Park Heelderpeel. Prosluněných dnů se nabažíte v útulných chatách umístěných na nábřeží. Dovolená v Nizozemí se stane vaší srdcovou záležitostí. Zasněte se v přírodní krajině provincie Limburg a obrňte se do náročných pracovních dnů.

Zahalte se do pohodlí rekreačních chat

Nejmenším výletníkům je plně k dispozici dětské hřiště. Víkendové stravování zajistí restaurace. Na recepci si vypůjčíte kola a informujete se o možnostech volnočasových aktivit. Limburg je pověstný svými jezery Maas, kde se nabažíte vodních sportů, příjemné krajiny, koupání anebo můžete jen tak pozorovat ptáky, rákosy a šumění vody. Zarezervujte si včas vaše ubytování v Holandsku. Terasa s výhledem na vodu poslouží k posezení. Obývací pokoj využijte k relaxaci. Moderně vybavená otevřená kuchyň oslní každou hospodyňku. Vysoké stropy s hojným přístupem světla prozáří dny volna. Možná se rozhodnete pro ubytování v malých funkčních kabinách. Věřte, že máte z čeho vybírat!

Ponořte se do magie rekreačních vil Nizozemí

Nekonečné putování kolem jezer Maas, které dominují rozlohou 3000 hektarů, vás dostane na kolena. Sportovní areál a místo relaxace vás nenechá chladnými. Propadněte windsurfingu, kanoistice, surfování, plavání, potápění a výletním plavbám po rozsáhlých vodních plochách. Cestou si prohlédnete malebné vesničky s terasami. Naše rekreační domy v Holandsku Vás jistě nadchnou. Rekreační park je úžasným výchozím bodem pro návštěvu bílého města Thorn a starého historického města Stevensweert. V Roermondu se uvolníte u nakupování na Designer Outlet. Za malou chvíli se dostanete autem do Maastrichtu, Weertu, velkolepého parku Toverland Sevenun a GaiaZOO v Kerkrade. V rekreačních chatách Nizozemí relaxujte s rodinou i zvířecím miláčkem.