Rekreační vesnice Village Scaldia

Barevná dovolená ve Village Scaldia

Přepychovému ubytování v provincii Zeeland se jen stěží nabažíte. Oblast dominuje stovkami kilometrů turistických a cyklistických tras podél ústí Westerschelde. Po cestě narazíte na písčiny, příkopy, bažiny i slaniska. Zajímavý přírodní prostor vytváří dokonalá stanoviště pro vzácné i běžné druhy ptáků. Prvotřídní luxus Village Scaldia nabízí rekreační domy typu Antibes rozprostírající se u jezera. Nové komfortní vily se pyšní vlastní saunou v suterénu. Skleněná veranda je určená k posezení s rodinou a přáteli. Krb zajistí romantiku a teplo v chladnějších dnech. Rozmazlujte se a utužte své zdraví. Na jednom místě si dopřejete relaxaci, odpočinek i zábav

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Dovolená v Holandsku

Letní rekreace v prázdninových domech Village Scaldia v Hoofdplaat vás přenese do země pohody a čerstvého vzduchu. Pestrosti stylových pronájmů okamžitě podlehnete. Barevné odlišení jednotlivých rekreačních domů značí luxusní dovolenou v Nizozemí. Prostor a soukromí, to jsou hlavní parametry tohoto prázdninového letoviska.

Ubytujte se v rekreačních domech

Zespoutaná příroda vás zavede do svých nejkrásnějších míst. Historické magnety Bruggy, Knokke a Gent vás přivábí stejně jako vodní radovánky Neeltje Jans a lenošení na plážích Cadzand a Nieuwvliet. Úctyhodný pohled je na přístavy Breskens, Terneuzen a Vlissinger.

Prázdninové domy v Holandsku Vás jistě okouzlí.

V burgundských vesničkách pocítíte nezaměnitelnou atmosféru a okusíte gurmánské speciality.

Vzhůru za rekreačními vilami Nizozemí

Určitě se vrhněte za poznáním města Vlissingen. Osloví vás jeho staré štíty, ale i moderní architektura. Nakupování a lenošení se oddáte na maximum. Tato přímořská oblast se vyznačuje pouličním festivalem Slávka.

Co si od ubytování v Holandsku přát víc?

Přímořská oblast oslní svým námořnictvím, rybářskou flotilou a relaxací na otevřeném moři. Pirátský park a přímořské akvárium naladí celou rodinu na notu pohody. Barevné ryby pozorujte z věže vysoké 65 metrů. V Breskens se zaměřte na nádherný přístav a pestrost stravování v restauracích. Nezapomeňte ochutnat ryby připravené na nejrůznější způsoby. Nejmenší výletníci uvítají návštěvu Boudewijnparku v Bruggách a dětského parku Plopsaland v De Panne. Zasněte se v komfortních rekreačních vilách Nizozemí a nasávejte tradiční atmosféru kraje.