Rekreační vesnice Harbour Village Vinkeveen

Dokonalý vodní svět Harbour Village Vinkeveen

Milujete plachtění a vítr v zádech? Resort situovaný na jezeře Vinkeveense Plassen se postará o dostatečný prostor pro plavbu lodí, koupání anebo jízdu na vodních lyžích. Milujete plachtění a vítr v zádech? Resort situovaný na jezeře Vinkeveense Plassen se postará o dostatečný prostor pro plavbu lodí, koupání anebo jízdu na vodních lyžích. Romantická projížďka lodí vás zavede k nedalekým mokřadům. Těšte se na vlastní kotviště, které nabízí komfort i soukromí. Po vydatném dni na vodě se uvolněte v restauraci.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Rekreační domy v Holandsku

Prosluněné letní dny zpříjemní dovolená v Nizozemí. Sever provincie Utrecht je domovinou moderních apartmánů Harbour Village Vinkeveen. Na první pohled budete nadšeni jejich útulností a trendy vybavením. Vodní vily zajistí snadnou dostupnost vodní hladiny. Lokalita vybízí ke koupání a vodním sportům. Romantická projížďka lodí vás zavede k nedalekým mokřadům. Těšte se na vlastní kotviště, které nabízí komfort i soukromí. Po vydatném dni na vodě se uvolněte v restauraci.

Zapomeňte na tuctovou rekreaci v apartmánech

Prosluněné letní dny zpříjemní dovolená v Nizozemí. Sever provincie Utrecht je domovinou moderních apartmánů Harbour Village Vinkeveen. Rodinná dovolená v Holandsku je přímo nabitá skvělými zážitky. Na první pohled budete nadšeni jejich útulností a trendy vybavením. Vodní vily zajistí snadnou dostupnost vodní hladiny. Lokalita vybízí ke koupání a vodním sportům.

Propadněte kouzlu vodních vil Nizozemí

Navštivte přilehlé ostrovy, které ovšem nejsou součástí resortu. K většině doplujete na člunu, ke dvěma se dostanete pěšky. Rekreační domy v Holandsku Vás jistě okouzlí.

K dispozici máte 12 písečných ostrovů, které jsou ideální pro provozování vodních sportů a relaxování na slunci. Plachtěte, projeďte se na kánoi anebo objevte adrenalin motorového člunu. Vinkeveense Plassen patří k nejvyhledávanějšímu ráji vodních sportů Nizozemí. Jen na malou chvíli se odpoutejte od vodních atrakcí a vydejte se do kulturního centra Abcoude vzdáleného jen 4 km od letoviska. Za 20 minut jízdy autem se dostanete k historickým perlám Amsterodamu a také se oddáte nočnímu životu. Poblíž rekreačních domů Nizozemí se nachází Botshol, mokřad s cennými druhy ptáků a dechberoucí pěší trasa dlouhá 10 km.