Rekreační vesnice Vlindervallei

Bezprostřední dovolená Holiday Park Vlindervallei

Lenošení si vychutnáte na terase náležící ke každému útulně zařízenému domu. Vlastníci domácích mazlíčků budou nadšeni, čtyřnozí kamarádi mají vstup povolen. Ubytování v soukromí Holiday Park Vlindervallei dominuje typický stylem venkovského života s kapkou moderního designu. Chaty působí útulně, vřele a pohodlně. Dubové trámy dodávají místnostem teplo. Vysoké stropy se Strochdach a břidlice na domě přidají na parádě. Autentická atmosféra je umocněna francouzským oknem na terasu.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Dovolená v Holandsku

Toužíte po dovolené v Nizozemí ve venkovských vesnicích? Jistě se uspokojíte nabídkami NOVASOL. Rekreační domy Holiday Park Vlindervallei se vám otevírají v celé své kráse. Vesnický styl ubytování umocní pohodovou atmosféru vaší rekreace. Příjemně vás osloví všudypřítomná svěžest přírody národního parku De Hoge Veluwe. Jedinečný prázdninový resort se rozkládá přímo v objetí národního parku De Hoge Veluwe. Díky unikátnímu stylu se budete cítit jako v pohádce daleko od hluku velkoměsta.

Podmanivé rekreační domy za super ceny!

Prázdninové objekty venkovského letoviska skvěle zapadají do rázu krajiny. Rekreační domy v Holandsku jsou zasazeny mezi stromy, keře a kvetoucí rostliny. Pastýř se svým stádem oveček se potuluje kolem Ermelose Heide. Pohled na ovce s pastýřem vás vrátí do dětských let. V národním parku se setkáte s jeleny, divokými prasaty, vzácnou květenou, jezery, zajímavými ptáky i rozsáhlými vřesovišti. Prostě dokonalá symbióza přírody.

V apartmánech Nizozemí naberete nové síly

Vybírejte z mnoha rekreačních domů vybavených dle představ klientů. Zarezervujte si včas vaše ubytování v Holandsku. Počítejte se vstupem domácího mazlíčka, to mnohé rodiny s malými dětmi potěší. Na luxus dosáhnete v každém pokoji, od ložnice po koupelnu. Po vydatném odpočinku nasedněte na horské kolo anebo si pojděte magnety venkovského resortu pěšky. Golf a jízda na koni patří ke zdejším sportovním specialitám. Vycestujte s dětmi do Delfinária Harderwijk a Walibi World Biddinghuizen. Královský palác osvětlí život princů a knížat. Wellness centrum Zwaluwhoeve Veluwe Source je vám plně k dispozici stejně jako unikátní rekreační domy Nizozemí.