Rekreační vesnice Waterpark Terkaple

Dovolená ve Waterpark Terkaple

Procestujte zajímavá místa Frieslandu, provincie ležící na severu země. Jistě se dobře pobavíte při projížďce po řece Terkaplester Poelen anebo podlehnete jachtingu na jezeře Sneekermeer. Populární jsou jeho ostrovy, nejatraktivnějším je Kolmeersland. Jen kousek od jezera leží přírodní rezervace Yawn Polder.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Rekreační domy v Holandsku

Ste okouzleni nizozemskými vesnicemi? Pronajměte si rekreační domy Waterpark Terkaple a spojte tak pohodlní s četnými sportovními aktivitami ve vodě i na souši. Unikátní vodní park je obehnán vodními plochami a slibuje tak rozsáhlé možnosti vodních aktivit, od plachtění, koupání až po plavby výletními loděmi. Dovolená v Nizozemí nabízí komfortní podmínky pro chvíle odpočinku s rodinou.

V apartmánech se budete cítit jako doma

Severní Friesland se pyšní mnohými historickými památkami. Největšími magnety jsou města Joure, Sneek a Heerenveen. V Joure budete očarováni větrnými mlýny, De Groene Molen a Penninga Molen. Zarezervujte si včas vaše ubytování v Holandsku.

Město dominuje pěknými ulicemi a okolními vodními toky. Heerenveen potěší typickými architektonickými klenoty a sportovním vyžitím, včetně rychlobruslařského a fotbalového stadionu. Sneek očaruje Watergate, budovou radnice, zvonkohrou a četnými vodními kanály. Rezervujte si rekreační domy umístěné na vodě Waterpark Terkaple a ponořte se do víru radovánek. Pronajměte si loď a brázděte břehy řeky i jezera. Po celodenním pobytu na čerstvém vzduchu se oddáte posezení v příjemném prostředí restaurace a dopřejete si sklenku vína či koktejl.

Elegantní ubytování v soukromí Nizozemí

Podívejte se na vybavenost dřevěných vodních vil a nechte se hýčkat moderním kuchyňským koutem, velkou koupelnou a stylově zařízeným pokojem. Venkovní relaxaci zajistí veranda s dechberoucícm výhledem na vodu. Jistě oceníte vlastní přístaviště pro vlastní či půjčené lodě. Plachtěte, koupejte se, rybařte anebo vyzkoušejte windsurfing. Vodní sporty nejsou jediným lákadlem vodních vil Nizozemí. Užijte si nezapomenutelnou rodinnou dovolenou v Nizozemsku. Lenošte přímo na pláži anebo objevujte dech starodávných měst. V nedalekém národním parku Alde Feanen, 30 kilometrů, poznáte magii rákosu, bažin a švitoření ptáků. Procházka po loukách anebo kolem vodních kanálů se postará o dokonalé poznání Frieslandu.