Rekreační vesnice Waterrijk Marswal

Objevte vodní svět Watterijck Marswal

Pozorovatelé vodního ptactva si přijdou na své v přírodních rezervacích Zwin a de Rijn Wijde. Všudypřítomná svěžest přírody Waterrijck Marswal se stane neodolatelnou. Z vesnice Balková se snadno dostanete k nejžádanějším pokladům Flevolandu. Turisté míří za unikáty Gaasterlandu, kopcovité krajiny s mnoha zajímavostmi. Proč se pachtit za dalekými turistickými cíli, když se komfortní rekreace pro vaši rodinu nachází v rozumné vzdálenosti od domova. Nezapomeňte si přibalit svou vlastní loď anebo motorový člun a brázděte po vodní hladině. Těšte se na vlastní kotviště, ale myslete na včasnou rezervaci. Holiday Village je rájem vodních sportů.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Rekreační domy v Holandsku

Přemýšlíte o letní dovolené v Nizozemí? Rozhodněte se pro pohodlí apartmánů Watterijck Marswal. Pokud je pro vás klíčovým parametrem možnost koupání, rybaření a slunění se na pláži u jezera, není třeba s rezervací otálet. Stylové domy se nacházejí přímo na Sloter v obci Balková. Prohlédněte si nabízené ubytování v soukromí a těšte se na horké prázdninové dny.

Cenami rekreačních domů budete příjemně překvapeni

Žádáte romantiku ve dvou, rodinnou pohodu anebo studentskou dovolenou v Holandsku u vody? Zde jste na správném místě. Obklopeni rákosy, vodními kanály, lesy a loukami naberete nový dech. Turisté milující jízdu na kole ocení značené cyklistické stezky. V horkých dnech se procházejte po okolí a objevujte klenoty prázdninové vesnice.

Neokoukané ubytování v soukromí Nizozemí

Vodní království se rozprostírá přímo u vašeho rekreačního domu v Nizozemsku. Rádi byste dovolenou v zimním období? Magickou atmosféru zažijete při bruslení a prohlídce historických měst Sneek, Stavoren, Sloten, Workum či Hindeloopen. Bez pochyby vás zahřeje teplo z krbu, hrachová polévka a horká čokoláda. Navštivte vodní bránu města Sneek a toulejte se romantickými uličkami. Malé mosty přes vodní kanály proslavily Stavoren anebo Hindeloopen. V opevněném městě Sloten se setkáte s větrnými mlýny. Works a Bolsward zaujmou muzei, kavárničkami a kulturními akcemi. Pronajměte si rekreační domy Nizozemí a darujte své rodině celoroční odpočinek na jedničku.