Rekreační vesnice West Terschelling

West Terschelling - jednička dovolených v Nizozemí 

Výlety po wattovém ostrově se nejlépe podnikají na kole či pěšky. Prázdninový resort uhrane docházkovou vzdáleností Waddenzee. Coby kamenem dohodil je přístav a vesnice West Terschelling. Těšte se na půvab 79 apartmánů s recepcí, výtahem, bezplatným připojením k internetu, restaurací s terasou, kulečníkem, hracími automaty, dětským a sportovním hřištěm a na úschovnu jízdních kol.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Rekreační domy v Holandsku

Dopřejte si dovolenou v Nizozemí na wattovém ostrově, kde se nacházejí komfortní rekreační domy West Terschelling. Omámí vás poklady krajiny, vodní radovánky a volnočasové aktivity. Prázdninová rekreace nabere nepochopitelné obrátky. Ve 12 vesničkách pyšnících se tradiční architekturou a parádními službami cestovního ruchu, si dopřejete oběd v restauraci anebo chvilky romantiky v kavárně.

Ubytujte se v apartmánech s duší

Spolehněte se na perfektní služby, které k bezchybné dovolené jistě patří. Ať už se chystáte na rodinnou rekreaci anebo romantiku ve dvou, vždy se ohromně pobavíte. Přes den relaxujte s dětmi na pláži, jezděte na kole, dovádějte na sportovním hřišti a večer si dopřejte chvíle pohody u výborné večeře a povzbuzujícího drinku. Prohlédněte si naše nabídky ubytování v Holandsku Prohlédněte si luxusně vybavené apartmány West Terschelling a hned jejich kouzlu podlehnete. Čtyřmístné ubytování v soukromí disponuje přepychově řešeným obývacím pokojem se spojenou kuchyní, dvěma ložnicemi, koupelnou s dvojitým umyvadlem a terasou se zahradním nábytkem. Za zmínku stojí bezplatné připojení k internetu.

 

Konečně senzační ubytování v soukromí Nizozemí!

Poznejte atmosféru ostrova na vlastní kůži a navštivte mořské akvárium a muzeum West Terschelling. Procházkové kroky přes písečné duny vás zavedou k nejstaršímu majáku v zemi, De Brandaris. Děti potěší prohlídka Wrakkenmuseum v Formerun. V malebných vesnicích Midsland, Landerum, Formerum anebo Oosterend poznáte místní poklady. Rozhodně se nebudete nudit během dovolené v Holandsku. Nezkrotná krajina Waddenzee zve k jízdě na kole a na koni, procházkám a vodním radovánkám. Na ostrov připlujete trajektem, který si raději rezervujte předem. Vaše auto zůstane v bezpečí přístavu Harlingen. Informujte se na nejsnadnější způsob dopravy, ať jste coby dup v luxusních apartmánech Nizozemí.