Rekreační vesnice Altefähr

Vydejte se do vesnice Altefähr na Rügen.

Obec Altefähr na Rügen je dokonalým výchozím bodem pro výlety, ať už autem, lodí, pěšky či na kole. Nechte se unášet vlnami Baltu a obdivujte jeho nekonečné tajemno. Kolo anebo vlastní pohon – nohy, zajistí podrobné prozkoumání okolí. Zaujme i plážová promenáda u přístavu, která je místem zamilovaných, romantiků i rybářů.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Pobyt v Německu

Pokud stále přemýšlíte nad prázdninovým pobytem v Německu, věřte, že prostředí ostrova Rügen je to pravé ořechové pro vaše děti. Vyberte si rekreační chat v Německu v malebné vesničce Altefähr a prožívejte chvíle odpočinku v naprostém přepychu a hlavně na čerstvém vzduchu. Modrobílé domky jsou znakem typické atmosféry a stylu ostrova.

Pohodlí rekreačních chat je na prvním místě

Ubytujte se v pětihvězdičkových chatách nabízených Novasol a budete absolutně spokojeni. Domky pojmou až 6 osob. Jejich vybavenost je naprosto úžasná a uspokojí všechny generace i názory. Rozhodně se nebudete nudit během dovolené v Německu. Ve dvou patrech budete relaxovat a hrát si s dětmi. Ve druhém podlaží naleznete 3 ložnice, dole pak prosvětlenou kuchyni a moderní obývací pokoj.

Uchovejte si na chaty Německa vzpomínku na jedničku!

Rybaření není ryze mužský sport, ale je pány preferován. Zde si ho dosytnosti užijí, stejně jako surfování a dovádění s dětmi v moři. Plachtění přináší pocit luxusu. Pohled na druhou stranu Stralsund, kde vidíte střechy Starého města, je naprosto unikátní. Sleďové hody konající se 2. května anebo škola surfování, stojí za povšimnutí! Prohlédněte si i kostel sv. Mikuláše, kterému se přezdívá námořní kostel. Sportovní aktivity přejí ve Waldseilpark Rügen. Weisse Flotte vás provede po moři mezi hanzovními městy Stralsund a Altefähr. Také návštěva Ozeaneum bere dech. Pronajměte si rekreační domy v Německu a poslouchejte šum moře, pozorujte východ slunce a dopřejte si zdejší gastronomické pochutiny!

 

| Editor
(First published: )