Rekreační vesnice Aqua Magis

Rekreační domy a chaty v resortu AquaMagis v Severním Porýní-Vestfálsku

Poznejte s námi rekreační resort u akvaparku AquaMagis! Návštěva vodního světa AquaMagis nadchne celou rodinu. Bezplatný vstup do akvaparku platí po celou dobu Vašeho pobytu pro všechny osoby ubytované v naší rekreační chatě nebo apartmánu. I když je klíč od Vašeho rekreačního domu k vyzvednutí až od 15:00 hodin, tak Váš bezplatný vstup do akvaparku platí v den příjezdu i odjezdu neomezeně po celý den! Ubytujte se v NOVASOL rekreačních chatách přímo u AquaMagis a vydejte se za relaxací, zábavou a vodním dobrodružstvím. 7 různých vodních světů, první skluzavka v Německu s tzv. looping efektem a bohatá odpočinkov

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Pobyt v AquaMagis

Naše nové, komfortní rekreační domy ve Vestfálsku u resortu AquaMagis splní všechny Vaše přání. Ať už se jedná o rekreační chatu pro 7 osob (Typ1) anebo o apartmán pro 5 osob (Typ2) – všechny rekreační chaty a apartmány u akvaparku AquaMagis ve Vestfálsku jsou vybaveny útulným obývacím prostorem, plně zařízenou kuchyní a terasou nebo balkónem, kde můžete všichni společně grilovat. Již nyní Vám přejeme hezkou dovolenou v Německu. A abyste si svou dovolenou v Severním Porýní-Vestfálsku mohli vychutnat opravdu nerušeně, nabízíme k našim rekreačním domům a apartmánům také snídaňový servis, grilovací balíčky, nákupní servis a spoustu dalších možností…

Vodní zábava a nejlepší tipy na dovolenou ve Vestfálsku

Nejen fantastický zábavní akvapark Aqua Magis stojí za Vaši návštěvu - Vestfálsko a zejména jeho region Sauerland (městečka Plettenberg, Eslohe, Lennestadt, Schmallenberg a další) je vyhledávanou turistickou atrakcí. Rekreační domy v Německu Vás naprosto okouzlí. Známý akavapark AquaMagis leží přímo u řeky Lenne, která láká k rybaření a cyklovýletům. V regionu Sauerland se ovšem konají také slavnosti Karla Maye, nachází se zde proslulá železniční trať Sauerländer Kleinbahn a obdivovat můžete také fascinující krápníkové jeskyně Attahöhle. Vyplatí se určitě také prohlídka pivovaru Krombacher anebo návštěva středověkého hradu Altena. Některé výlety si můžete dokonce objednat přímo v recepci u Vašeho rekreačního domu a již nyní Vám můžeme slíbit, že v regionu Sauerland ve Vestfálsku se rozhodně nudit nebudete!

Dovolená s ubytováním v rekreační chatě u akavaparku AquaMagis

Pronajmete-li si náš rekreační dům nebo apartmán, získáte zároveň bezplatný vstup do akvaparku AquaMagis,*

který zahrnuje:

vodní svět rozdělený do 7 různých vodních krajin

skluzavkové a tobogánové eldorádo s 9 tobogány (mimo jiné první tobogán v Německu s loopingem)

odpočinkovou zónu s moderním zázemím

Další služby jako např. návštěvu saunového světa nebo fitnes centra si můžete přiobjednat přímo na místě.

Zarezervujte si ubytování v Německu.Komfortní rekreační domy a chaty ve Vestfálsku

Jedna dovolená, spousta výhod:

Bezplatný vstup do akvaparku platí pro všechny přihlášené hosty našeho rekreačního domu nebo apartmánu. Vpuštění do vodního světa, skluzavkového světa a odpočinkové zóny AquaMagis garantujeme nejméně na 1 den Vašeho pobytu. V ostatních dnech můžete využít svého volného vstupu dle aktuální obsazenosti akvaparku, který má příslušnou kapacitu, jež se může ojediněle naplnit např. během poledne anebo o víkendu. 24.12. je akvapark AquaMagis uzavřený, 25.12. a 01.01. se otevírá až v odpoledních hodinách. V některých dnech (např. 31.12.) se v AquaMagis konají zvláštní hudební a divadelní vystoupení, která jsou přístupná jen po doplacení rozdílu vůči normálnímu tarifu.