Elegantní dovolené na pláži v Baabe na Rügen

Výlet na lovecký zámeček Granitz je také zajímavým tipem. Bergen na Rügen dominuje cihlovým kostelem sv. Marie z 12. století. Toto kouzelné město bylo domovem básníka Ernsta Moritz Arndt.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Rekreační domy v Německu

Není divu, že je ostrov Rügen senzací pro ubytování v soukromí rodin s malými dětmi a seniory. Kdo ještě v proslulé obci Baabe nebyl, neví, co znamená slovo dovolená v Německu. Přesně kousek od biosférické rezervace UNESCO leží perfektní pronájmy. Spatříte unikátní plážové a břehové rostlinstvo a faunu. Všechny krásy leží při jehličnatém lesu, jehož jehličky opadávají. Kopcovitá krajina i exkluzivní pobřeží Baltského moře je jako stvořené pro letní ubytování. Právě prázdninové měsíce patří k jasným favoritům návštěvnosti. Osvěžující vlny Baltského moře se postarají o příjemné zchlazení. Jeho čistota a barvy duhy lákají ke koupání i vodním sportům

Zatavte se právě v prázdninových domech

Zdravého čerstvého vzduchu se nejlépe nadýcháte při sportovních aktivitách. Na pláži to žije volejbalem, ale i pádlováním, surfováním a lenošením na lehátku. Mělký vstup do moře je ideální pro děti. Stavějte hrady z písku a nasávejte pravou letní atmosféru vaší dovolené s NOVASOL. Prohlédněte si naše nabídky prázdninových domů v Německu. Promenáda v Baabe, Beach Road je domovinou kaváren, restaurací, in-line bruslařů, kteří mají vždy, co dělat. Jihovýchodní část ostrova Baabe najdete mezi městy Göhren a Sellinu. Výlety do střední části ostrova Binz, Putbus a Garz jsou nedalekými turistickými cíli. Plavba lodí, pěší turistika i cykloturistika je pěkným zpestřením.

 

Zastavte se v apartmánech Německa

Přímořská letoviska Göhren, Binz a Sellin paří k dalším letoviskům, kde se rovněž pobavíte a mají výbornou dostupnost. Ubytování v Německu je základ úžasné dovolené. Přímořské lázně Binz jsou ve stylu přepychu a cestovního ruchu. V Sellin najdete historické molo a vily z 20. století. Ponořte se do bílého písku a otevřete se čerstvému vánku. Rezervujte si prázdninové domy Německa a poznejte krásy ostrova Rügen na vlastní kůži. Výletní plavby po moři vám umožní cítit se jako skutečný boháč!