Rekreační vesnice Dagebüll

Dovolená v Dagebüll u Severního moře

Pronájem chaty v rozkošné vesnici není s Novasol problém! Skandinávský styl, který je vidět na první pohled, zaujme návštěvníky všech generací. Útulný prostor s krbem, kuchyňské vybavení a v neposlední řadě i terasa a balkón, kde můžete grilovat a popíjet svůj koktejl, hraje prim. Nemluvě o velkolepé koupelně s vanou i venkovní sprchou s dešťovou vodou.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Prázdninové domy v Německu

Zcela neodolatelný pohled na dovolenou přináší zajímavosti vesnice Dagebüll v Německu, známé také jako okno do Severního moře. Cesta trajektem je nejpůsobivější. Obejměte svoje možnosti relaxace a věřte, že na nudu nenarazíte! Rekreační chaty se postarají o vaše pohodlí a vlny Severního moře o působivou scenérii. Dovolená v Německu Vás jistě překvapí.

Do apartmánů se rychle zamilujete!

Balkón je plně vybaven zahradní sestavou, kterou využijete při snídani i večerním posezení. Vezměte do ruky knihu, na čerstvém vzduchu se zcela jistě přesunete do dobrodružného děje velmi rychle. Rekreační domy v Německu jsou skvělým tipem na dovolenou. K dispozici je apartmán pro 12 osob rozkládající se na 200 metrů čtverečných. Jeho 6 ložnic, 4, koupelny, balkón, sauna, obrovský obývací pokoj a praktický kuchyňský kout, postačí k absolutnímu uspokojení. Cílem mnoha turistů se stává wattové moře, Dagebüll je součástí tohoto národního parku. Tento zcela unikátní prostor zapsaný na listinu světového dědictví UNESCA byl vyhlášen roku 2009. Ostrovy a ostrůvky hrají do noty nejen romantikům, ale i rybářům a milovníkům přírody. Tento typ pobřeží najdete v Dánsku i Nizozemsku.

Prostorné rekreační chaty Německa

Ostrůvky Oland, Langeness či Hooge vytvářejí divotvorná výletní místa. Stánky i obchody v přístavu, ale i restaurace tvoří pěkné zázemí. Dostupnost služeb je po ruce. Najdete zde místa pro své malé děti jakožto i pro psí miláčky. Vyrazte i na výlety s kapkou adrenalinu po celém Severním Frísku. Obklopeni přírodou a mořem budete jako v bavlnce. Není tajemstvím, že z rekreačních domů v Německu je možno vyrazit i na ostrovy Sylt, Amrum anebo Föhr. Tyto prázdninové destinace skýtají příjemná místa ke koupání, vodním sportům i procházkám po pláži. Nadšení z oblasti kolem Severního moře se vás bude tajemně uchovávat po celý život.

 

| Editor
(First published: )