Rekreační vesnice Friedrichskoog Spitze 

Uskutečněte své sny na dovolené ve vesnici Friedrichskoog Spitze 

Připravte se na překrásné západy slunce, jež mají romantický nádech. Nostalgie při poslechu hudby, kulinářské speciality, noční život v místních tradičních hospůdkách, to je prostě parádní zábava venkovského stylu. Lenošte na plážích, které jsou určené nejen pro děti, seniory, ale i zvířecí mazlíčky. Zamluvte si rekreační domy Německa včas a jásejte v nich blahem!

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Ubytování v Německu

O zhmotnění představ o rekreaci snů v Německu se postará ubytování v Německu ve venkovských chatách vybavených v luxusním stylu. Jednu z mnoha variant představuje Friedrichskoog Spitze, soukromé pronájmy představované Novasol. Jsou umístěny na zeleném prostranství, pěkné louce u moře. Tato bájná krajina přináší smysluplný odpočinek za rozumnou cenu.

Seznamte se s krásami Severního moře, kde se vyskytuje Wadenské moře. Tento přírodní magnet byl zapsán roku 2009 na seznam Světového dědictví UNESCO. Právem patří mezi divotvorné dějiny lidstva, stačí jen pohledět. Jen pár minut od vašeho ubytování bude na dosah toto veledílo přírody.

V luxusním domku se jistě pobavíte

Procházejte se po hrázi wattového moře, národního parku Šlevicko-Holštýnska. V naplaveninách se ukrývají vzácní živočichové i rostliny. Plži, mušle, červi, krevety a více jak 60 druhů ryb, malé sviňuchy, zde našly své zázemí. Projeďte se na kole mezi poldry, pastvinami s krávami, ovcemi a řepkovým polem. V blatech najdete potěšení při pohledu na létající ptáky.

Naplánujte si dovolenou ve Friedrichskoog Spitze a užívejte si dovolenou v Německu všemi smysly na čerstvém vzduchu, který obnovuje díky jódu krevní oběh a nervovou soustavu. Zbavte se stresu a budete žít bez pochyb déle. Zajděte si na masáž, do sauny, vířivky anebo se jen tak procházejte po pláži. Prázdninové domy NOVASOL skýtají působivé soukromí, pohodlí a vybavenost.

 

Radovánky v apartmánech Německa

Připojte se k turistům, co milují jízdu na kole, nordic walking, volejbal, plavání, ale i tenis, pěší turistiku a fitness programy na oblíbené stezce.

Rekreační domy v Německu Vás naprosto okouzlí.

Posilte si svůj imunitní systém a zaberte při sportovních aktivitách. Lenošení v koši na pláži není jedinou výsadou pobřeží Severního moře. Jistě si najdete brzy přátele a budete se do prázdninových chat vracet každý rok.

 

 

| Editor
(First published: )