Rekreační vesnice Hansapark Resort am Meer

Začněte pravou dovolenou v Hansapark Resort am Meer

Uznávané lázně vám pomohou k lepšímu zdravotnímu stavu. Vyzkoušejte fyzioterapii, masáže i pobyt vhodný pro chronicky nemocné děti. Bez pochyby nejhřejivější koupání nabízí pláž v Sieksdorfer, dlouhá 5 kilometrů. Pro psí miláčky funguje speciální pláž. Výhled na záliv Lübeck nemá chybu, nemluvě o útesech, lenošení a nicnedělání. Hansapark Resort přináší adrenalin i pohodu.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Prázdninové domy v Německu

Milujete vlny Baltského moře? Rádi pozorujete západ slunce a dýcháte svěží vzduch? Užívejte své letní radovánky v Německu v Hansapark resort am Meer. Při letovisku Sieksdorf se nachází půvabné ubytování v Německu. Rekreační místo může nabídnout i restaurační pobavení, kavárny i nákupní zóny. Má vše, co na dovolené potřebujete!

Rekreační resort najdete asi 90 kilometrů od Hamburku a 28 kilometrů od Lübecku. Právě v tomto zábavním parku nalezne vaše rodinka idylku a zažene nudu. Počítejte s přírodou jako na dlani, historií i zdravým mořským vzduchem. Zažijete zde dobrodružství a historické vzpomínky, které připomínají vlnu svobody a legend.

Uvolněte se v příjemných rekreačních domech

Projděte se kolem útesů, které mají úžasnou formu. I v dnešní době na nich můžete spatřit zkameněliny. Venkovský charakter se nezapře ani na minutu. Nádvoří statku Sierhagen obnovuje atmosféru dávných dob.

Zarezervujte si včas vaše ubytování v Německu.

Také Hasselburg připomíná velkolepou historii. Navštivte, Banana Museum, unikátní expozici Německa.

Zakotvěte v komfortních prázdninových bytech

Ohromte své děti panoramatickým krytým bazénem s horkou vodou 29 stupňů Celsia a teplotou vzduchu 30 stupňů Celsia. Zde se potěší i neplavci a hlavně děti na sloní skluzavce. Nesmíme zapomenout na potápění, aqua fitness, plavání pro malé i velké návštěvníky, pořádání dětských narozenin či jiných zábavních akcí.

Jen si představte svůj velký den anebo svatební cestu na tomto romantickém místě. Určitě se nespálíte! Letovisko dominuje i golfem, surfováním, plachtěním, jízdou na kole, vyhlídkovými lety i parašutismem. Směsice dobrodružství se otevírá opravdu všem věkovým kategoriím. Nenechávejte nic náhodě a rezervujte si rekreační chaty v Německu včas!

 

| Editor
(First published: )