Rekreační vesnice Hohendorf

Prozkoumejte malebný Hohendorf

Pěknou podívanou slibuje neogotický zámek Hohendorf asi 15 kilometrů severně od Stralsundu. Dvoupodlažní bílá budova, vystavena ve velmi elegantním stylu, zaujme schodištěm i cimbuřím. K zámku patří i rozlehlý park s prastarými duby a buky. Jeho poloha, jen kousek od Národního Pomořanska Lagoon Area Parku, je výhodná.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Dovolená v Německu

Významným letoviskem cestovního ruchu je jistě Hohendorf v Přední Pomořansku při pobřeží Baltského moře. Jeho atraktivitu zvyšuje malá vzdálenost od Rujány, Stralsundu anebo Fischlandu. Představa o exkluzivní dovolené v Německu se sává skutečností v prázdninových chatách. Nechybí relaxace, koupání ani sportovní aktivity.

Projděte své možnosti pěkného ubytování v chatách

Objednejte si konstrukčně povedené chaty, kde najdete nekuřácké prostory. Každodenní stereotyp překonáte ve skandinávsky řešených pronájmech NOVASOL s krytým bazénem, saunou, vířivkou, ale i krbem v obývacím pokoji. Nekuřácké prázdninové domy DMK950 a DMK951 jsou naprosto výhodné pro rodiny s malými dětmi a zarputilé nekuřáky. Užijte si ubytování v Německu v poklidu a bez komplikací. Zamluvte si komfortní pronájmy už od března až do listopadu a nechejte se unášet čerstvostí vzduchu a přírodou kolem. Zdejší oblast je domovinou mnoha stěhovavých ptáků, obzvláště jeřábů, které můžete poklidně pozorovat. Odpočívejte v prostředí, kde se dočkáte skutečné relaxace v soukromí Hohendorfu.

 

Propadněte půvabům chat Německa

Sladké nic nedělání, můžete osvěžit výletem do překrásného Stralsund ležícího rovněž v Předním Pomořansku. Město je pověstné svými úchvatnými gotickými cihlovými stavbami, Nikolaiskirche, Katarienenkloster, Marienkirche či radnice ze 13. století. Po zásluze byla roku 2002 historická část města zapsána na seznam kulturního dědictví UNESCO. Prohlédněte si rekreační domy v Německu a naplánujte si nezapomenutelnou dovolenou. Výlety na Rujánu, kde jsou křídlové útesy anebo jízda na kole po Národním parku Vorpommernsche Boddenlandschaft, přinášejí obdivuhodné zážitky. Písečná zátoka Klausdorf a Barhöft slibuje nepřekonatelný cíl. Prozkoumejte krajinu, kde se snoubí relaxace v prázdninových domech Německa s možnostmi sportovního vyžití, a propadněte kouzlu rodné vlasti.

| Editor
(First published: )