Rekreační vesnice Rübezahl am Müggelsee

Dovolená a pobyt  v Německu

Ryze německá záležitost, to je dovolená u jezera Müggelsee u Berlína. Zde se setkáte s nádechem kultury, která je vám neodmyslitelně blízká. Mějte na dosah přírodu, pohodlné ubytování v soukromí i klenoty hlavního města. Rezervujte si rekreacní domy v Německu, které jsou k objednání již od 2 nocí. Po celý rok se můžete těšit komfortem.

Ubytování na vesnici je snem nejednoho měšťáka. Není se čemu divit. Svěží vzduch je velkým přínosem nejen pro děti. Chatová oblast u vesnice Rübezahl přijde vhod všem věkovým hladinám turistů. Město je na dosah ruky díky spojení S-Bahn. Udělejte si dovolenou na vesnici, která je časově i kilometrově nenáročná.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Vodní radovánky na Müggelsee

Vydejte se za luxusem prázdninových chat

Nádherná krajina kolem Müggelsee přitahuje turisty nejen z okolí Berlína.

Ochutnejte výtečné pochoutky kuchyně a nechte své děti pobíhat po bezpečném hřišti. Dětská zóna má spoustu překvapivých koutů, půjčovna lodí je rovněž k dispozici. Buďte na dosah přírodě a zároveň kousek od proměn velkoměsta.

Pláže Müggelsee jsou jako stvořené pro malé děti a jejich rodiče. Hovět si mohou ve 3 venkovních bazénech anebo na prostorné pláži jezera. Výlety lodí i s grilováním je záležitostí komfortu. Zajděte si i na masáže a v zimě na zmrzlé vodní ploše bruslete. Vyjděte na Müggelturm, vyhlídkovou věž vysokou 29, 61 metrů a kochejte se krásami okolí pěkně z výšky.

Na dovolenou v Německu hned tak nezapomenete.

Neskutečné pohodlí v chatách Německa

Navštivte i magnety starého města Koepenick. Barokní zámek, park, radnice Starého města a malebné domy se vám jistě zalíbí. Nabízí se koupání ve venkovním prostoru. Najdete zde i restaurace, půjčovny kol, možnost surfování, fitness a zábavu v nočních barech. V zimě bruslete a v létě projděte Treptow Park s růžovou zahradou, anglickými zahradami a květinovými záhony.

Rekreacní domy v Německu poblíž Berlína mají zvuk. Snadná dostupnost z centra velkoměsta na venkov, možnosti horolezectví, koupání, plachtění, golfu, poznání památek, návštěva Tropical Islands vzdáleného 64 kilometrů anebo historické Potsdam vzdálené 54 kilometrů, jistě nadchne. Objevujte svoje možnosti v nejzajímavější oblasti Německa!

 

| Editor
(First published: )