Načerpejte energii v apartmánech Olpenitz

K rekreačnímu letovisku ihned přilnete. Podívaná na plachtaře i nekonečné procházky po pláži osvěží vaši mysl. Navštivte město Kappeln, kde jsou ideální podmínky pro jachtaře. Na plážích s délkou 43 kilometrů se můžete směle věnovat vodním sportům, plavání i procházkám. Není zde nouzi ani o kulturní akce, rybolov, turistiku a cykloturistiku. Nahlédněte do venkovského stylu života, kde se nabízí desítky relaxačních aktivit.

Stiskněte pro aktivaci karty

Ubytování v Německu

Kde jinde si dokonale dobít vnitřní baterky než mezi zelenými loukami a poli rozkvetlými řepkou. Okolní nádherou budete naprosto omámeni. Komfortní ubytování nabízejí rekreační domy za dostupné ceny. Dovolená v Německu se tak stává blahodárnou a finančně zajímavou. Při ústí řeky Schlei si dopřejete relaxaci pro celou rodinu.

Zůstaňte ohromeni pohodlím rekreačních bytů

Rekreační domy v Německu Vás naprosto okouzlí. Resort ležící mezi Kielem a Flensburgem ve vás zanechá příjemné pocity. Užívejte si pohledu přímo z terasy vašeho moderně vybaveného pronájmu a dýchejte svěží mořský vzduch. Inspirujte se zdejší pohodou a nastartujte se do nevlídných pracovních povinností na maximum svých sil. Prázdninové ubytování se nabízí jako dvojdomy či řadové domy, které mají kapacitu pro 4 osoby. Objednejte si své pronájmy se saunou či krbem a naplňte svou dovolenou v Olpenitz hrdě do posledního okamžiku.

Nejvyšší úroveň ubytování Německa je tady!

Vydejte se do nedalekého Kappeln, kde budete nadšeni z hojného množství kostelů. Již nyní Vám přejeme hezkou dovolenou v Německu. Toto město ležící u Baltského moře je zároveň střediskem cestovního ruchu. Místní speciality ochutnáte v restauracích a kavárnách. Pláž s bílým pískem najdete ve Schwansen. Podívejte se k mlýnu Amanda, na rybaření sleďů, navštivte Muzeum lodí či evangelický kostel sv. Nikolai. Beze sporu vás osloví luxusní prázdninový dům Německa od Novasol stojící zcela odděleně. Zaujme kapacitou pro 6 osob. Zde na vás čeká výhled na moře z terasy, umělá hvězdná obloha v obývacím pokoji, horká vana, sauna, krb i ložnice v přepychu. Pozorujte zdejší přírodu, využívejte nadstandardních služeb a jednoduše na nic nemyslete!