Rekreační vesnice Olpenitz

Načerpejte energii v apartmánech Olpenitz

K rekreačnímu letovisku ihned přilnete. Podívaná na plachtaře i nekonečné procházky po pláži osvěží vaši mysl. Navštivte město Kappeln, kde jsou ideální podmínky pro jachtaře. Na plážích s délkou 43 kilometrů se můžete směle věnovat vodním sportům, plavání i procházkám. Není zde nouzi ani o kulturní akce, rybolov, turistiku a cykloturistiku. Nahlédněte do venkovského stylu života, kde se nabízí desítky relaxačních aktivit.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Ubytování v Německu

Kde jinde si dokonale dobít vnitřní baterky než mezi zelenými loukami a poli rozkvetlými řepkou. Okolní nádherou budete naprosto omámeni. Komfortní ubytování nabízejí rekreační domy za dostupné ceny. Dovolená v Německu se tak stává blahodárnou a finančně zajímavou. Při ústí řeky Schlei si dopřejete relaxaci pro celou rodinu.

Zůstaňte ohromeni pohodlím rekreačních bytů

Rekreační domy v Německu Vás naprosto okouzlí. Resort ležící mezi Kielem a Flensburgem ve vás zanechá příjemné pocity. Užívejte si pohledu přímo z terasy vašeho moderně vybaveného pronájmu a dýchejte svěží mořský vzduch. Inspirujte se zdejší pohodou a nastartujte se do nevlídných pracovních povinností na maximum svých sil. Prázdninové ubytování se nabízí jako dvojdomy či řadové domy, které mají kapacitu pro 4 osoby. Objednejte si své pronájmy se saunou či krbem a naplňte svou dovolenou v Olpenitz hrdě do posledního okamžiku.

Nejvyšší úroveň ubytování Německa je tady!

Vydejte se do nedalekého Kappeln, kde budete nadšeni z hojného množství kostelů. Již nyní Vám přejeme hezkou dovolenou v Německu. Toto město ležící u Baltského moře je zároveň střediskem cestovního ruchu. Místní speciality ochutnáte v restauracích a kavárnách. Pláž s bílým pískem najdete ve Schwansen. Podívejte se k mlýnu Amanda, na rybaření sleďů, navštivte Muzeum lodí či evangelický kostel sv. Nikolai. Beze sporu vás osloví luxusní prázdninový dům Německa od Novasol stojící zcela odděleně. Zaujme kapacitou pro 6 osob. Zde na vás čeká výhled na moře z terasy, umělá hvězdná obloha v obývacím pokoji, horká vana, sauna, krb i ložnice v přepychu. Pozorujte zdejší přírodu, využívejte nadstandardních služeb a jednoduše na nic nemyslete!

| Editor
(First published: )