Rekreační vesnice Prora

Výjimečné ubytování Prora při Baltském moři

Prora nabízí elegantní tempo dovolené v pohádkové oblasti na Rujáně. Od jara 2016 počítejte s možností rekreace v lázeňském komplexu a venkovním bazénem. Druhá největší památková lokalita Německa nabízí prázdninové byty pro relaxaci ve vysokém měřítku. Slavnostní otevření tohoto letoviska je plánováno na podzim 2015. Již od 80 Eur za noc v minimálním počtu 2 osob a 2 nocí v F-sezóně, si můžete vychutnat nově vystavěné ubytování v apartmánech.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Dovolená v Německu

Procestovali jste již Německo křížem krážem? Láká vás nový dech rekreace na špičkové úrovni s výbornou dostupností služeb cestovního ruchu a ubytování v Německuc? Vydejte se do Prora na ostrově Rujána, kde se snoubí čistota přírody a kouzelné podání letoviska určeného především pro rekreaci.

Propadněte komfortu rekreačních bytů

Zarezervujte si včas vaše ubytování v Německu. V prostředí borového lesa se vám otevírá varianta odpočinku, která dokáže skutečně povzbudit a odreagovat se. Baltské moře je vyhledávanou dovolenkovou destinací již po mnohá desetiletí. Využijte prostorných bytů a každé ráno se potěšte výhledem na sedm kilometrů dlouhou pláž. Prora Wiek a křídové útesy obklopené čistou vodou, pískem a vlnami, daruje vašemu zaslouženému uvolnění nový rozměr. Ve dne v noci se pobavíte v restauracích, barech, kavárnách, ale i v obchůdcích a při procházkách po pláži.

 

Excelujte v prázdninových bytech Německa

Zapomeňte na každodenní strasti a stres v práci a inspirujte se krajinou, kde se příroda pere o své místo na zemi. Věřte, že zdejší služba a vybavenost vás natolik oslní, že se zde budete neustále vracet. S NOVASOL zažijete vždy více. Informujte se o svých šancích a poznejte sílu opravdového luxusu. Ponořte se do rajského snění v apartmánech v Německu s výhledem na Baltské moře. Relaxujte na terase, u ohniště anebo ve vířivce. Oceníte i podlahové vytápění, kuchyň, moderní stylové materiály, jako jsou žula, ocel i přírodní kámen. Kryté parkování, gril s terasou a bazén se jeví jako nadstandardní péče. Dovolená na vysoké úrovni – jen s NOVASOL!

 

| Editor
(First published: )