Rekreační vesnice Scharmützelsee

Dovolená v objetí přírody Scharmützelsee

Vyjeďte si do lázeňského města Bad Saarow. Nakopněte se ve zdejších léčivých procedurách Bad Sarow Therme. Zaviňte svou rodinu do hávu potěšení a relaxace v zátokách i na plážích obehnanými bukovými a borovými lesy. Tato výjimečnost je definována jako Brána do Scharmützelsee. Jen si představte rodinnou idylku v obložení rekreačních a vodních sportů poblíž jezera. Šlapadla, veslování, ale i jízda na plachetnici a motorovém člunu jistě zvednou náladu.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Pobyt v Německu

Zažijte dovolenou v malebné vesničce Wendisch Rietz nacházející se 60 kilometrů jihovýchodně směr Berlín. Všechny atrakce a pohodu zažijete v jižním cípu Scharmützelsee, které je v Německu známé jako Märkisches Meer. Toto jezero je největší v Mark Brandenburg. V této oblasti se výborně odreagujete v příjemných apartmánech v Německu.

V rekreačních domech se budete cítit jako doma

Prozkoumejte všechny lodní stezky, kitebrettern, vyjížďku v osobní lodi ze Saarower a upoutejte své přátele. Oddech vám zajistí rybaření ve vodách plných tučných úlovků. Zažijte aktuální dobrodružství v tempu romantiky i vášnivého rybářského koníčku a zažeňte chmury všedních dní. Naše prázdninové domy v Německu Vás jistě nadchnou. Patříte mezi milovníky suchozemských aktivit? Zavítejte na pláž a zahrajte si volejbal anebo sedněte na hřbet koně. Golfoví nadšenci a cykloturisté si užijí výborných podmínek na Scharmützelsee. Koupání a plavání vás skvěle uvolní. Navíc si protáhnete každý sval v těle a upevníte svoje zdraví. Dárkem vám bude pozorování západu slunce.

Ubytování v soukromí Německa v nejvyšší jakosti

Zavítejte do přírodních sítí Spreewald, kde budete pozorovat úžasnou krajinu z výletní lodi, kdy se asi po hodině plavby dostanete do Berlína. Pokračujte v jeho objevování anebo se vydejte na zpáteční cestu. Okořeňte si svou dovolenou v chatách v Německu. Všechny náležitosti pobavení a relaxace najdete v rekreačním parku Scharmützelsee ve Wendisch Rietz. Vykoukněte ze svého pronájmu, vystavěného ve skandinávském modelu, na moře a odpočívejte u sklenky vína. Uhrančivá příroda a bezstarostné letní radovánky u vody vám vrátí energii do života.

| Editor
(First published: )