Rekreační vesnice Schönhagen Strand

Dovolená v rodinném kouzlu na Schönhagen

Zdejšími službami budete ohromeni, informační kanceláře, bistra, restaurace, ale i možnost koupání na nudistické, psí i dětské pláži, vám otevřou nové možnosti. Stavějte s dětmi hrady s písku, vyzkoušejte wakeboard či vodní lyže. V Schönhagenu se vždy pobavíte a dětem dopřejete ozdravný pobyt v rytmu luxusu prázdninových vil. Proč právě do Schönhagenu? Bílé pláže vás vyvedou z míry, nepochopíte jejich malebnost. Rodinné letovisko je příjemným zpestřením pro všechny generace včetně zvířecího mazlíčka. Vydejte se do resortu vlakem, autobusem i autem z Kielu, Lübecku i Hamburku, cesta je snadná.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Ubytování v Německu

Pokud vaše myšlenky utíkají směrem k dovolené v Německu, je to správně. Teď je důležité vybrat lokalitu. Mezi tisícovkou rekreačních míst se najde i prázdninový resort Schönhagen ležící při březích Baltského moře na poloostrově Schwansen. Jeho poloha se dá definovat mezi městy Kiel a Flensburg. Právě zde jsou umístěny fantastické chaty NOVASOL.

Seznamte se s rekreačními chatami ještě dnes!

Vybírejte z mnoha stylů pronájmů a splňte si svůj sen o luxusní dovolené v Německu. Záleží jen na vašich požadavcích pro služby cestovního ruchu. Parádní rekreace připadá v úvahu v každém ročním období.

Rodinná dovolená v Německu je přímo nabitá skvělými zážitky.

Nejlepší je však léto a potažmo jaro, kde se nabažíte koupání v Baltském moři dosytnosti. Projdete se po dlouhé pláži a nasajete čerstvý zdravý vzduch.

Zakotvěte v pěkných přepychových vilách Německa!

Seznamte se s přívětivostí resortu a darujte dětem parádní zábavu na čerstvém vzduchu. Zábavní hřiště se skluzavkou, kolotoč, lanovka, lezecká věž i velké fotbalové a volejbalové hřiště, jsou plně k dispozici. Dvě velké psí pláže uspokojí majitele psích miláčků. Pobavte se na velkolepém grilování a ochutnejte místní dobroty. Dopřejte si ozdravného i sportovního ducha dovolené v rekreačních bytech v Německu. Pocity blaha nastoupí při rybaření, plachtění, jízdě na kánoi, surfingu, vodním lyžování, in-line bruslení, jezdectví, nordic walking, golfu i cykloturistice. Tento výčet je jen začátkem mnoha aktivit, které jsou pro vás v překrásném letovisku při Baltském moři připraveny!

 

| Editor
(First published: )