Dovolená kousek od ráje Sankt Andreasberg v Harz

Dovolená kousek od ráje Sankt Andreasberg v Harz

Probuďte se a vnímejte krásu kolem sebe v Panorama Park Sankt Andeasberg v Horním Harzu. Ihned přijdete na jiné myšlenky. Navštivte známé jeskyně, zúčastněte se pálení čarodějnic, prozkoumejte historické město Goslar a proslulou Hexentanzplatz v Thale. Projeďte se lanovkou a navštivte i park se zvířaty. Do horské tváře krajiny Sankt Andreasberg jsou zasazeny moderně řešené pronájmy s internetem, podlahovým vytápěním, myčkou, pračkou, sušičkou i saunou a ohništěm! Vybavenost závisí na typu ubytování. Informujte na spoustu výhod, které Novasol nabízí. Rezervujte své domky již od 2 nocí, zvolte si svoje datum příjezdu i závěrečný úklid v ceně.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Ubytování v soukromí v Německu

Zařiďte si nesmrtelné vzpomínky na dovolené v Německu. Proč se trápit cestou dlouhých kilometrů k vysněným cílům, když se před vámi rozprostírá nevídaná krása Sankt Andreasbergu v Harzu. Objednejte si báječné ubytování v rekreačních domech Německa a relaxujte ve víru venkovského stylu. Čeká na vás nečekané uvolnění a sportovní aktivity.

Senzační dvojdomy si oblíbíte

Jaro i léto je v této lokalitě naprosto úchvatné. Funguje zde koupání, turistika v různých úrovních, sáňkařská dráha a lanovka, lyže i cykloturistika. Pobaví se zde malí i velcí cestovatelé. Chaty a dvojdomy NOVASOL vám způsobí příjemné pocity.

Na dovolenou v Německu hned tak nezapomenete.

V chatách Německa pocítíte závan luxusu

Panorama park je situován terasovitým seskupením rekreačních domů. Můžete se tedy těšit na ohromné výhledy i soukromí. V létě projděte turistické trasy v národním parku, v červnu se pobavte na festivalu Meadow Blossom v Sankt Andreasbergu a v zimě vyzkoušejte kapku adrenalinu na sáňkařské dráze Matthias-Schmidt-Berg. Lyžařská lokalita Horní Harz přeje lyžařům i snowboardistům. Nebuďte zaskočeni výhodnými cenami apartmánů v Německu. Jejich kvalita a vybranost je s NOVASOL plně zaručena. Prožívejte ničím nerušení okamžiky, které jsou prospěšné pro vaše zdraví i peněženku. Sbalte kufry a vydejte se na dovolenou po magnetech na kole anebo pěšky i se svým zvířecím miláčkem. Jen tak bude vaše rodina kompletní.

 

| Editor
(First published: )