Rekreační vesnice Süssauer Strand

Jen relaxace a pohoda na Süssauer beach

Užívejte si dovolenou se svou rodinou anebo jen se svým zvířecím miláčkem. Právě pro pejsky jsou zde určeny místa pro koupání v nejvyšším rozsahu. Oddejte se pohodě a hrajte si se svým čtyřnohým kamarádem jako o závod. Toto psí království patří v Baltském moři k nejoblíbenějším. Laškujte a relaxujte v pronájmech NOVASOL!

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Ubytování v soukromí v Německu

Klidné okamžiky dovolené v Německu jsou pro všechny turisty připraveny na pobřeží Baltského moře v rekreačním domě. Vychutnávejte si prázdninové slunné dny přímo na pláži a utečte před stresem kolem vás. Vlny pohody se pohrnou z polí pokrytých řepkou a z lesů. Udělejte si radost a naplánujte si prodloužený víkend podle gusta.

Rozhodněte se pro výhodné ubytování

Jednoduchost, komfort anebo klasika? Co si zvolíte? Jaké ubytování v soukromí Novasol vám padne do oka? Skandinávsky řešené domky se saunou anebo menší chaty s výhledem na moře? Vysoce komfortní pronájmy se 4 hvězdičkami patří celoročně k velmi populárním. Těšte se na terasu, zahradu i krb, který oceníte v chladnějším období. Během dovolené v Německu se rozhodně nebudete nudit. Luxusní dřevěné domy s 5 hvězdičkami jsou vystavěny v klasickém skandinávském modelu. Vlastní sauna a vířivka stojí jistě za zmínku. Dovolená u Baltského moře se stává nejen dostupnou, ale i velmi přepychovou záležitostí. Ať už jedete na Süssauer beach za sportem, čerstvým vzduchem či koupáním, vždy se budete mít na výbornou.

Vychutnejte si pronájmy Německa v plném rozsahu!

Objednejte si 4 hvězdičkové domky s prosvětleným prostorem, terasou a možností grilování. Pro méně náročné jsou připraveny 3 hvězdičkové bungalovy v moderním stylu. V kuchyni se těšte na sklokeramickou desku, myčku a TV obrazovku. Obrovská pohovka patří k jasnému luxusu. Jen tak je odpočinek dokonale naplněn. Toužíte po dovolené, ale vaše finanční situace ji nenahrává? Rezervujte si 2 hvězdičkové chaty v Německu pro 4 osoby. V letních měsících jsou jednoduché pronájmy dostačující. Potěší i výlety do Holstein Švýcarska, Lübecku, Kielu a na festival Karla Maye v Bad Segebergu. Navštivte i Dánsko, je dosažitelné lodí z Puttgardenu za 45 minut.

| Editor
(First published: )