Rekreační vesnice Travemünde v Priwall

Zahalte se do svěžího vánku Travemünde v Priwall

Písčité pláže, to není to jediné, co poloostrov Priwall nabízí. Navštivte přístav s muzeem lodí Passat a rezervaci. Projděte Staré město Travemünde a jeho trajektový přístav. Poklidným krokem se můžete procházet po pláži s panenským vzhledem fascinování zdejší unikátní faunou a flórou. Pronájem chaty anebo bytu je v této lokalitě výhrou!

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Prázdninové domy v Německu

Baltské moře je jednou z mnoha míst, kde se na dovolené v Německu skvěle pobavíte. Dominuje písečnými plážemi a pěknými rekreačními domky. Prázdninový resort Travemünde Priwall je unikátní možností, jak se postarat o své tělesné i duševní zdraví. Zde se inspirujete přírodou a neskonale strhujícím mořem.

S rekreačními byty budete nadmíru spokojeni

Rezervujte si luxusní vily, skandinávské centrum pohody a relaxace.

Na dovolenou v Německu hned tak nezapomenete.

Apartmány pro 4 osoby, studio pro 2 osoby a domy se saunou až pro 6 osob. Studia jsou vybavena elektřinou, plynem i vodou. Dokonale vybavené byty se nacházejí jen 100 metrů od pláže. Prožijte zde romantickou, rodinnou i adrenalinovou dovolenku.

Vložte své dny volna do nejkrásnější dcery Lübecku, Travemünde. Najdete ho přímo při ústí řeky Trave. Kam se podíváte, jen moře, lodě a famózní atmosféra. K dispozici vám budou SPA rekreační domy NOVASOL. Jen si představte vlastní koupání v bazénu, možnost využití sauny, tureckých lázní, vířivky, solária anebo skluzavky pro vaše ratolesti.

Prožívejte pěkné okamžiky v apartmánech Německa

Poznávejte okolí Travemünde a spatřete starý maják, rybářský přístav, kostel sv. Lorenze, kasina i muzeum lodí. Příznivci vášnivého nakupování si přijdou na své v obchůdcích ve starých zděných domech. Na plážové promenádě se nacházejí kavárny a restaurace. Výhledem na Lübeck, město zapsané na listinu Světového dědictví UNESCO, se rozehřejete.

Prohánějte se po plážích na koni přímo mezi Lübeck a Travemünde. Rybařte anebo si zahrajte golf! Vyrazte s dětmi na výlet do Hansa parku v Sierksdorfu. Vodní svět objevíte v Sea Life Centre v Timmendorfu. Objednejte si příjemné ubytování v Německu ještě dnes a nechte se unášet silou pohody v nitru přírody.

 

| Editor
(First published: )