Ubytování v Tropical Islands

Je to až neuvěřitelné, jak je Tropical Islands dosažitelný. Pouhou hodinu od Berlína se nacházejí různé formy celoročního ubytování a zábavy. Pronajměte si rekreační dům a užívejte si sluníčka i v zimních dnech. Tropické lázně s adrenalinovou zábavou, tobogány a příjemnými restauracemi vám zvednou náladu během minuty.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Unikátní radovánky v Tropical Islands

Chmury a nudu podzimních dní zaručeně zaženete v rekreačních domech Tropical Islands. Nesnažte se hledat lepší prázdninovou destinaci v rodné zemi a vyjeďte si do exotiky ještě dnes! Ubytování v Německu se stává přitažlivějším než kdykoliv předtím. Právě v tomto gigantickém komplexu zažijete maximální pohodlí a relaxaci po všechny dny v roce.

Tropical Islands

Prázdninové domy za lidové ceny

Jestliže marně přemýšlíte, kam s dětmi na prodloužený víkend, dámskou jízdu anebo romantický pobyt, je tento exotický ráj trefou do černého. Ubytování v Tropical Islands prázdninových domech je jen 10 minut od zábavního hangáru. Rezervujte si své pronájmy s NOVASOL kdykoli během roku v minimální délce pobytu 2 noci a relaxujte v soukromí. Vaše rodinná dovolená v Německu bude přímo nabitá skvělými zážitky.

Objednejte si pobyty v prázdninové vesnici Tropical Islands a dostanete vstup do lázní a dobrodružné části impozantního parku navrch k tomu. Takovou lákavou nabídku přeci nemůžete odmítnout. Informujte se na internetových stránkách NOVASOL a máte v kapse dokonalý dárek pod stromeček pro celou rodinu.

Těšte se na příjemné ceny apartmánů Německa

Jen kousek před Berlínem se doslova tyčí velkolepé dílo zábavy a odpočinku. Prázdninové domy exotického komplexu jsou luxusně zařízené ve skandinávském stylu, ale kdyby jste se náhodou chtěli ubytovat v Berlíně, nebudete mít Tropical Islands daleko. Navštivte zdejší deštný prales a užívejte si teplot okolo 25 stupňů Celsia. Děti okouzlí 200 metrů písečné pláže, laguna, krásně čistá voda a největší tobogán Německa.

Zde jste na dosah exotice a v centru prázdninové nálady. Ubytování Německa se nese v rytmu přepychu a precizních služeb cestovního ruchu. Slovo nespokojenost nikdo nezná. Braniborsko je plné atrakcí, kulturních skvostů, přírodních perel a možností volnočasových aktivit.

Kde se nachází zábavní park Tropical Islands?

Zábavní „tropické letovisko“ Tropical Islands se nachází mezi obcemi Briesen a Krausnick zhruba 60 kilometrů jihovýchodně od Berlína. Dobře se k němu dostanete po dálnici A13 (sjezd Staakow) vedoucí z Drážďan.

Jaké mají rekreační domy u Tropical Islands vybavení?

V dosahu zábavního parku Tropical Islands najdete dva druhy rekreačních objektů. V prvním případě se jedná o domy v okolních obcích, které slouží k běžnému obývání, mají proto plné vybavení od pohodlných lůžek v ložnici přes zařízenou kuchyň až po sociální zařízení. Druhý typ představují řadové domky NOVASOL přímo v areálu Tropical Islands s unifikovanou („hotelovou“) výbavou. Hodí se především pro toho, kdo si chce maximálně užít akvaparku a nezajímá ho širší okolí oblasti.

Kdy rezervovat dovolenou v rekreačním domě u Tropical Islands?

Záleží na tom, kdy se do Tropical Islands, které se řadí mezi největší zábavní parky v Evropě, chystáte. Často se tam jezdí v období od podzimu do jara, jako alternativa k pobytům v daleké exotice. Chcete-li získat nejlepší objekty, rezervaci proveďte několik měsíců dopředu.

Jak probíhá předání rekreačního domu u Tropical Islands k užívání?

Ubytovací doklad uvádí, kdy se lze do rekreačního objektu v Tropical Islands nastěhovat a kdy ho opustit. Není-li uvedeno jinak, je doba příjezdu od 16 do 20, odjezdu do 10 hodin. Klíč od objektu předává majitel (pověřená osoba) proti originálu ubytovacího dokladu. Při zpoždění musíte včas kontaktovat majitele, který může požadovat extra poplatek. Přijedete-li dříve, klíč dostanete až v dohodnutou dobu příjezdu. Někdy je nutné kvůli registraci předložit průkaz totožnosti (cestovní pas).

| Administrator
(First published: )