Ubytování v Tropical Islands

Je to až neuvěřitelné, jak je Tropical Islands dosažitelný. Pouhou hodinu od Berlína se nacházejí různé formy celoročního ubytování a zábavy. Pronajměte si rekreační dům a užívejte si sluníčka i v zimních dnech. Tropické lázně s adrenalinovou zábavou, tobogány a příjemnými restauracemi vám zvednou náladu během minuty.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Unikátní radovánky v Tropical Islands

Chmury a nudu podzimních dní zaručeně zaženete v rekreačních domech Tropical Islands. Nesnažte se hledat lepší prázdninovou destinaci v rodné zemi a vyjeďte si do exotiky ještě dnes! Ubytování v Německu se stává přitažlivějším než kdykoliv předtím. Právě v tomto gigantickém komplexu zažijete maximální pohodlí a relaxaci po všechny dny v roce.

Tropical Islands

Prázdninové domy za lidové ceny

Jestliže marně přemýšlíte, kam s dětmi na prodloužený víkend, dámskou jízdu anebo romantický pobyt, je tento exotický ráj trefou do černého. Ubytování v Tropical Islands prázdninových domech je jen 10 minut od zábavního hangáru. Rezervujte si své pronájmy s NOVASOL kdykoli během roku v minimální délce pobytu 2 noci a relaxujte v soukromí. Vaše rodinná dovolená v Německu bude přímo nabitá skvělými zážitky.

Objednejte si pobyty v prázdninové vesnici Tropical Islands a dostanete vstup do lázní a dobrodružné části impozantního parku navrch k tomu. Takovou lákavou nabídku přeci nemůžete odmítnout. Informujte se na internetových stránkách NOVASOL a máte v kapse dokonalý dárek pod stromeček pro celou rodinu.

Těšte se na příjemné ceny apartmánů Německa

Jen kousek před Berlínem se doslova tyčí velkolepé dílo zábavy a odpočinku. Prázdninové domy exotického komplexu jsou luxusně zařízené ve skandinávském stylu, ale kdyby jste se náhodou chtěli ubytovat v Berlíně, nebudete mít Tropical Islands daleko. Navštivte zdejší deštný prales a užívejte si teplot okolo 25 stupňů Celsia. Děti okouzlí 200 metrů písečné pláže, laguna, krásně čistá voda a největší tobogán Německa.

Zde jste na dosah exotice a v centru prázdninové nálady. Ubytování Německa se nese v rytmu přepychu a precizních služeb cestovního ruchu. Slovo nespokojenost nikdo nezná. Braniborsko je plné atrakcí, kulturních skvostů, přírodních perel a možností volnočasových aktivit.

| Editor
(First published: )