Rekreační vesnice Wendisch Rietz

Kousek nebe chytnete za pačesy ve Wendisch Rietz

Aktivní dovolené jsou dveře otevřeny dokořán. Toto místo je vhodné pro strávení rodinné rekreace, ale i sportovního odpočinku nejen po dobu prodlouženého víkendu. Okamžitě se odpoutejte od svých starostí a užívejte pohodových okamžiků v rekreačním domě Wendisch Rietz. Ať se rozhodnete pro soukromé hrátky s partnerem v rytmu romantiky anebo pro rodinnou pohodu, vždy je to trefa do černého. Rozdělejte oheň v krbu, ohřejte se ve vířivce a relaxujte v sauně. Podle své nálady podnikněte výlet do Tropical Islands vzdálený asi 35 kilometrů.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Dovolená v Německu

Neskonalé zážitky a husí kůže na těle, procházky po přírodě a wellness aktivity, to je dovolená v Německu, Wendisch Rietz. Ne nadarmo je tento kousek ráje nazýván jako Brána do Scharmützelsee. Ochromte se sprchou potěšení určených pro celou rodinu a zasněte se v příjemném prostředí rekreačních domů v Německu. Rozmanitost rekreačního parku Scharmützelsee nebere konce. Narazíte na vynikající podmínky zábavy pro nejmenší v Leisure park s dobrodružným hřištěm.

Pobyt ve Wendisch Rietz

Interaktivní park v Storkow vás zavede k nejrůznějším sportovním kláním. Navštivte i půjčovnu kol a prohánějte se po celé oblasti jako závod. Kousek uvolnění pocítíte při jízdě na šlapadlech a motorovém člunu, při veslování, plachtění i surfování. Nalezněte vaše skryté síly a nebojte se vyzkoušet nové sporty.

Již nyní Vám přejeme hezkou dovolenou v Německu.

Neskutečný komfort rekreačních domů Německa

Rozkoukejte se po malebném letovisku ležícím 60 kilometrů jihovýchodně od Berlína. Märkisches Meer je výhodným místem pro koupání, vodní sporty i plachtění. Jeho délka 10 kilometrů a maximální hloubka 29 metrů přitahuje turisty celé Evropy. Spočiňte v zátokách a na plážích, kde najdete jen klid a soukromí. Rušnost a zábavu využijte v přístavu. Dýchejte čerstvý vzduch a hýčkejte se pohodlím rekreačních domech v Německu s doškovou střechou. Sauna i jacuzzi vám poskytne nadměrné množství energie. Přívan vitality a chuti do života, to je dovolená s Novasol. Vyhledejte si nejlepší ubytování a poslechněte volání svého srdce. Učiňte krok do čisté přírody a jejích služeb patřičně využijte!