Rekreační vesnice Wendisch Rietz

Kousek nebe chytnete za pačesy ve Wendisch Rietz

Aktivní dovolené jsou dveře otevřeny dokořán. Toto místo je vhodné pro strávení rodinné rekreace, ale i sportovního odpočinku nejen po dobu prodlouženého víkendu. Okamžitě se odpoutejte od svých starostí a užívejte pohodových okamžiků v rekreačním domě Wendisch Rietz. Ať se rozhodnete pro soukromé hrátky s partnerem v rytmu romantiky anebo pro rodinnou pohodu, vždy je to trefa do černého. Rozdělejte oheň v krbu, ohřejte se ve vířivce a relaxujte v sauně. Podle své nálady podnikněte výlet do Tropical Islands vzdálený asi 35 kilometrů.

Stiskněte pro aktivaci karty

Dovolená v Německu

Neskonalé zážitky a husí kůže na těle, procházky po přírodě a wellness aktivity, to je dovolená v Německu, Wendisch Rietz. Ne nadarmo je tento kousek ráje nazýván jako Brána do Scharmützelsee. Ochromte se sprchou potěšení určených pro celou rodinu a zasněte se v příjemném prostředí rekreačních domů v Německu. Rozmanitost rekreačního parku Scharmützelsee nebere konce. Narazíte na vynikající podmínky zábavy pro nejmenší v Leisure park s dobrodružným hřištěm.

Pobyt ve Wendisch Rietz

Interaktivní park v Storkow vás zavede k nejrůznějším sportovním kláním. Navštivte i půjčovnu kol a prohánějte se po celé oblasti jako závod. Kousek uvolnění pocítíte při jízdě na šlapadlech a motorovém člunu, při veslování, plachtění i surfování. Nalezněte vaše skryté síly a nebojte se vyzkoušet nové sporty.

Již nyní Vám přejeme hezkou dovolenou v Německu.

Neskutečný komfort rekreačních domů Německa

Rozkoukejte se po malebném letovisku ležícím 60 kilometrů jihovýchodně od Berlína. Märkisches Meer je výhodným místem pro koupání, vodní sporty i plachtění. Jeho délka 10 kilometrů a maximální hloubka 29 metrů přitahuje turisty celé Evropy. Spočiňte v zátokách a na plážích, kde najdete jen klid a soukromí. Rušnost a zábavu využijte v přístavu. Dýchejte čerstvý vzduch a hýčkejte se pohodlím rekreačních domech v Německu s doškovou střechou. Sauna i jacuzzi vám poskytne nadměrné množství energie. Přívan vitality a chuti do života, to je dovolená s Novasol. Vyhledejte si nejlepší ubytování a poslechněte volání svého srdce. Učiňte krok do čisté přírody a jejích služeb patřičně využijte!