Rybářské chaty v Německu

Rybářské chaty a chalupy v Německu

S NOVASOL se vám nabízejí ideální podmínky pro rybaření ve stojatých a tekoucích vodách či u pobřeží. Populární jsou výjezdy na volné moře, kde se snoubí harmonie podmořského světa s odpočinkem. Rodinná rekreace spojená s tímto atraktivním sportem je uvolňující. V poslední době se dovolené v Německu velmi daří. Rodinná rekreace v duchu s rybařením se nese velké oblibě. Party přátel vyjíždějí do rybářských chat Severního moře a trpělivě čekají na své životní úlovky. Především pánové jsou ochotni zdolat dlouhé kilometry a dočkat se pohody u moře při rybaření.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Vyplujte za rybařením do Německa

Klid rybářských chat nejde popsat

Německo nabízí nesčetné lokality vhodné pro tento populární sport. Výlety na lodi po Baltském moři se jeví jako fajn oddech pro celou rodinu. Vychutnáte si tak své kapitánské dovednosti. Právě zde můžete ulovit, platýse, sledě anebo tresku.

Apartmány v Německu Vás naprosto okouzlí.

Lodě vyplouvají z přístavů kolem Baltského moře, Eckernförde, Kappeln, Heiligenhafen nebo Sassnitz auf Rügen. Rybařte a pochutnejte si na výborném jídle na palubě lodi. Jediné, co vám chybí pro bezchybný zážitek je licence k rybolovu. V Schleswig Holstein lze lovit s licencí v pobřežních vodách. Jako turisté si ji můžete dokoupit asi za 20 EUR a je platná po dobu 40 dnů. Děti starší 12 let rybaří s doprovodem dospělého.

Rekreace v apartmánech Německa

V Mecklenburg-Vorpommen potřebujete licenci asi za 20 EUR platnou po dobu 28 dní. Zakoupit lze na radnici a turistických centrech. Lov ryb na pobřeží si žádá denní licenci 5 Eur anebo týdenní povolení 20 Eur. Opatříte si ji v obchodech či turistických kancelářích. Ohromný zážitek si s vámi užijí děti od 10 let. Povolení k rybaření se v jednotlivých oblastech různí, proto je třeba se informovat. Roční permanentka pro děti a mládež stojí 2,5 Eur a pro dospělého 12 Eur. Je třeba i licence k rybolovu, kterou musíte řešit v s rybáři v kempech či Angling asociaci. Rybářské domy v Německu vám spraví náladu. Jako správný lovec jistě pochopíte pravidla svého koníčku.

| Editor
(First published: )