Rybářské chaty v Rakousku

Rakousko máme téměř za rohem, cesta za rekreací je rychlá a tak není divu, že poptávka po tomto druhu ubytování je vysoká. Výborné podmínky pro rybaření a komfortní ubytování v soukromí v Rakousku hrají prim. 

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Nečekané dobrodružství na rybářské dovolené v Rakousku

Kde jinde se vyřádit na řekách a v potocích s prutem v ruce než na dovolené v Rakousku? Sousednímu státu se nedá ohledně rybaření vůbec nic vytknout. Hustě poseté rekreační domy v Rakousku se vám klaní už zdálky. Krajina pitné vody je domovinou mnoha druhů ryb. Zde si přijdou na své hlavně milovníci lososovitých ryb.

Úžasem padnete u horských jezer s křišťálovou vodou. Výhledům na horská plesa se nic nevyrovná. Angel House se nacházejí poblíž horských jezer a řek, kde se snoubí čistota přírody s klidem rekreačních domů. Zde si vychutnáte lov pstruha anebo štiky. Vytvoříte si z nich smažené pochoutky. Ulovte si gigantický kousek na suchou mušku či nymfu.

Zrelaxujte se lovem ryb.

Pro lov lososovitých ryb si nezapomeňte pořídit prut třídy 4 – 6 v délce 8 – 9 metrů. Víte, že hlavatka obecná může vážit až 20 kilogramů? Obstarejte si proto odpovídající náčiní. Licence a povolení k rybolovu v Rakousku je v různých zemích odlišná. Pořiďte si týdenní, denní a měsíční rybařské povolení. Licenci si obstaráte v turistických centrech.

Denní povolenka stojí v rozmezí 10 - 30 EUR. Vše se ale odvíjí od druhu lovné lokality a ceny se skutečně liší. V nadstandartních lokalitách můžete zaplatit dokonce i 50 EUR. Cesta do Rakouska je velmi snadná a naše sousední země si libuje v komfortu a čisté přírodě. Angel House patří v tomto státě k nejžádanějším. Kdo by nechtěl odpočívat v klidu a nasávat neodolatelnou atmosféru.

Rekreačních domů Rakouska nabízíme desítky!

Sportovnímu rybaření se v Rakousku daří. Vydejte se do krajiny horských jezer a švitořivých potoků. Není nutno cestovat do dalekých skandinávských zemí, když je klenot pro rybáře coby kamenem dohodil. Zajděte si do místních rybích restaurací a objednejte si chutnou specialitu z ryb.

 

| Editor
(First published: )