Rybářské chaty v severním Švédsku

Začněte s rybařením v severním Švédsku

Chyťte svou možnost gigantických úlovků za pačesy. Vydejte se na dovolenou do Švédska a spojte honitbu za velkými úlovky s romantikou ve dvou. Meze se nekladou ani rodinnému odpočinku v rekreačních domech severního Švédska. Právě zde je cestovní ruch a jeho služby v plném proudu rozmanitosti.

Nádech tajemna je zřejmý díky mírné hustotě zalidnění oblasti. Prožijete zde nevídaná dobrodružství a fajn chvíle ve dvou. Objeví se před vámi neokoukané scenérie přírody a její divotvorné tvorby. Obzvlášť poblíž polárního kruhu ocení lov lososa a pstruha obecného. Zdejšími takty přírody budete ochromeni.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Ujasněte si své priority v rekreačních domech

Neskutečný obdiv si zaslouží houfy proudících lososů, to dostane na kolena každého vděčného rybáře. Nekorunovanými králi Arktidy jsou beze všeho lipani. Ulovíte je ve všech řekách severní části státu. Jezera, potoky i pobřeží, vše je dovoleno. Zde se oddáte excelentním úlovkům dravé štiky.

Máte rádi při rybaření v severním Švédsku absolutní klid. V severním Švédsku se vám ho dostane podle libosti. Sami si budete vychutnávat ticho a šumění vody. Ať se vydáte za svým dobrodružstvím v zimě či v létě, vždy buďte připraveni na velkolepé úlovky ryb. Noci jsou zde plné světla, takže chytejte své milované ryby klidně až do půlnoci.

 

Rekreační domy Švédska jsou pro vás připraveny!

Sladká voda je plná Grayling, jejich lovu se nabažíte od června do října. Pstruh vás potěší od dubna do srpna. Losos je vám k dispozici od 1. března do 30. září. Zjistěte si podrobnější pravidla jeho počtu lovu. Příkazy o chytání lososa se v určitých lokalitách liší. Pstruh obecný dominuje lovem od 1. března do 30. září.

Unikátní Angel House se nezapřou, pyšní se vybaveností hodnou rybáře. Stačí se jen podívat na web NOVASOL, kde najdete podrobné informace o pronájmech. Pronajměte si ubytování ve Švédsku a oceníte jeho komfortní služby. Vybavenosti se meze nekladou, stačí si dopřát to nejlepší.