Výhody pro zákazníky NOVASOL

Pohodová dovolená plná zážitků za rozumné peníze? Společně se svými obchodními partnery NOVASOL připravuje řadu praktických výhod, slev na atrakce a rozmanitých akcí. Tyto bonusy se v jednotlivých zemích liší, některé jsou však společné pro celý trh. Podívejte se na kompletní nabídku a vyberte si podle své cílové destinace.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Zábavní parky pro děti všech věkových kategorií i dospělé, hezké muzea a krásné zoologické zahrady jsou jen některé z atrakcí, které si můžete vychutnat na dovolené.

Neustále pracujeme na rozšíření distribučního programu, věříme, že časem si zde najde něco každý z vás a nabídneme výhody pro každou dovolenkovou destinaci.

Připravujeme také výhody různých trajektových společností, pokud cesta na vaší dovolenou vede přes vodou.

Praktické výhody pro zákazníky společnosti NOVASOL

Způsoby, jak uplatnit výhody, jsou rozdílné. Někdy musíte zakoupit vstupenky v předstihu, na některé předložíte kupón, který najdete pod „My Booking“, zatímco na jiných atrakcích stačí při vstupu ukázat potvrzení o pronájmu NOVASOL. Doporučujeme zjistit si předem, jak získat a uplatnit slevu na atrakci, kterou chcete navštívit.

Výhody, slevy a akce bez ohledu na destinaci

Sleva 15 % při pronájmu vozidla v autopůjčovně AVIS.

Výhody, slevy a akce v jednotlivých destinacích

Výhody Novasol