Nechte se hýčkat v lázeňských zařízeních

Prázdninové domy na pobřeží Šlevicko-Holštýnska jsou královstvím lázeňského ducha. Dopřejte si multifunkční samarium s pěti programy a ochutnejte kvalitu tureckých lázní. S kamarády relaxujte v jacuzzi pro 5 až 7 osob.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Prázdninové domy v Německu

Stres, vyčerpání a špatná nálada je strašák moderní doby. I když by se mohlo zdát, že jste úspěšní a zdraví, je třeba o své klenoty ducha pečovat. Zamluvte si dovolenou v Německu v luxusních lázeňských rekreačních domech Německa a svému tělu naslouchejte v maximálním pohodlí. Odloučeni od všeho ruchu měst naberete nový dech.

Dejte svému tělu půvab díky moderním procedurám. Vlastní areál lázní Novasol je stvořen pro relaxaci. Jeho nedílnou součástí jsou parní lázně, sauna, koupele, masáže. Na každém místě se nacházejí dokonalé podmínky pro uvolnění. Zapomeňte na otevírací dobu a vejděte do vlastních lázní jen přes chodbu.

 

Seznamte se s lázeňskými vilami

Wellness ubytování patří k nejžádanějším pobytům Novasol. Lenošení ve vířivce a sauně s přáteli anebo jen s partnerem vám upevní vztahy. Zarezervujte si ubytování v soukromí v Německu. Posezení u krbu v lázeňských domech Šlevicko-Holštýnska je pohodlné. Klid a soukromí je na žebříčku požadavků turistů jako první. Masážní stůl, bazén, skluzavka, whirlpool anebo sauna potěší lenochy všech generací. Prohlédněte si své možnosti i v rekreačních oblastech v Baltském moři v Schönhagenu anebo na Priwall - Lübecku – Travemünde.

 

Nahlédněte pod pokličku lázeňských vil Německa!

Znáte cestu ke své vlastní pohodě a harmonii? Samarium neboli multifunkční sauna KLAFS nabízí pohodlné ovládání 5 programů s možností masážní, tropické anebo aromatické koupele, klasické sauny či měkké parní lázně. To vše v moderním vzhledu se zvukem a v barvách uvolnění. Relaxační a masážní lavice patří také k oblíbenému vybavení. Whirlpool, takové malé vodní a letecké masážní trysky, s kapacitou 800 litrů a dispozicí 5 až 7 osob, přijdou jistě na řadu také. Unášejte se příjemnými variantami odpočinku a nenechejte nic náhodě. Rekreační domy Německa se poddají vašim myšlenkám a přáním. Udělejte si radost a zamiřte za luxusním ubytováním sami, s kamarádkami, jako parta anebo je s manželem.