Rekreační domy pro zimní dovolenou NOVASOL

K uvolnění vašeho těla i ducha vám přispějí sjezdovky i běžecké trasy, ke kterým se bez problému dostanete ze svých NOVASOL chat a chalup. Vyjet si na ně z vašeho ubytování je otázkou několika minut. Lyžařské areály před vás rozprostřou velkou nabídku vleků, ale i denně ošetřované sjezdovky a preparované běžecké trasy, které vám umožní krásný výhled do krajiny. Na vás však bude záležet, zda se oddáte alpinistickému lyžování nebo snowboardingu, či dáte přednost hezkým procházkám zasněženou krajinou.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

K uvolnění vašeho těla i ducha přispějí sjezdovky i běžecké trasy, ke kterým se bez problému dostanete ze svých chat a chalup NOVASOL. Vyjet si na ně z vašeho ubytování je otázkou několika minut. Lyžařské areály před vás rozprostřou velkou nabídku vleků, ale i denně ošetřované sjezdovky a běžecké trasy, které vám umožní krásný výhled do krajiny. Na vás však záleží, zda se oddáte alpinistickému lyžování nebo snowboardingu, či dáte přednost hezkým procházkám zasněženou krajinou.

Rekreační domy pro zimní dovolenou NOVASOL

Vydejte se z domova za zimní zábavou! Mnoho rekreačních domů a apartmánů NOVASOL se nachází v blízkosti lyžařských areálů, takže se během své lyžařské dovolené můžete rychle dostat na sjezdovky. A kratší vzdálenosti pro vás znamenají více času na sněhu. Ať už během zimní dovolené lyžujete, jezdíte na snowboardu, sáňkujete nebo jednoduše procházíte fascinující zasněženou krajinou, máte skvělé podmínky na perfektní zimní dovolenou.

Zimní dovolená v Čechách

Konečně můžeme prchnout ze všedního dne, od starostí v zaměstnání, ale také se vzdálit domácnosti a věnovat se rodině, našim dětem, příbuzným i přátelům, což nám nabízí zimní dovolená NOVASOL a chalupy a chaty v Čechách. Zcela nezávisle od doby věnované snídani nebo odpočinku v různých hotelech se můžete soustředit na naše zájmy, zvyklosti a potřeb. Pro všechny milovníky takové zimní dovolené se nabízejí možnosti, jak náročné dny po lyžování a cestách na běžeckých a pěších tratích zakončit v příjemných rekreačních domech v Čechách. Dětičky se mohou ještě pobavit a unavit ve ski-parcích. Poté, co je přepadne spánek, se vy dospělí uvolníte a usednete u krbu.

Kdo chce mít klidnější zážitky, může si je užít v nádherné zasněžené krajině nebo se vydat do akvaparků a relaxovat v termálních lázních. Milovníkům turistiky v zasněžené krajině slouží stezky v lesích a podél zamrzlých jezer, která nabízejí jedinečnou podívanou na místní flóru a faunu. Velmi oblíbené mezi turisty jsou procházky cestami, umožňující dýchání čerstvého vzduchu a odpočinek. Aby se nenudili jen rekreací, mohou se podívat na krásné kulturní památky, do muzeí a skanzenů. V podzimní a zimní době si nelze odepřít burčák nebo svařené víno. Pro takové skončení náročného dne vám nabízí své služby a pohodlí chaty a chalupy v Čechách.

Zimní dovolená na Slovensku

Slovensko oplývá z velké části nedotčenou přírodou a mnohými historickými pamětihodnostmi, které odrážejí proměnlivé osudy jeho země a mnohým kulturním dědictvím, jež se zapsalo i do seznamu UNESCO. Nabízí při tom za výhodné ceny komfort, který je měřitelný s alpskými zeměmi, a je proto předpokladem pro hezkou zimní dovolenou Slovensko.

Zimní dovolená v Rakousku

Ať už jedete jenom na víkendový pobyt s dětmi nebo se chystáte na delší zimní prázdniny v Rakousku, NOVASOL je připraven poskytnout vám kvalitní laciné ubytování a vynikající základnu třeba pro lyžování na ledovci v Rakousku. Zajistíme vám ničím nerušený a zároveň aktivní odpočinek v horských chatách a chalupách a poskytneme podrobné informace o zábavě, atrakcích, památkách, přírodě a dalších zajímavostech ve vámi zvolené destinaci a lokalitě. Při pronájmu kterékoliv z našich komfortních rekreačních nemovitostí vám budeme neustále nablízku prostřednictvím našich operátorů a připraveni řešit jakékoliv problémy s ubytováním.

Zimní dovolená v Německu

Pro aktivní a relaxační lyžařskou dovolenou nemusíte jet daleko. Lyžařská střediska v Německu nabízejí také hodně pro zimní radovánky, lyže, sněžnice nebo sáňky. Zimní dovolenou v Německu můžete strávit s rodinou a přáteli v našich krásných rekreačních domech a apartmánech. Naše rekreační domy v populárních lyžařských střediscích nenechávají nic náhodě a nabízejí dostatek prostoru pro každého. 

Zimní dovolená na Slovinsku

Lyžování ve Slovinsku si můžete dopřát například v regionu Gorenjska. Najdete zde několik sjezdovek s různými stupni náročnosti. Vydejte se lyžovat se s rodinou a dětmi do lyžařského střediska Bled. Jedná se velmi nenáročné lyžování, a pokud si vezmete brusle a budete mít štěstí na počasí, budete moci na nedalekém jezeru předvést i své umy na zimních bruslích.

Zimní dovolená ve Švédsku

Milovníci přírody a ti, kteří hledají klid, si užijí na zimní dovolené ve Švédsku. Zanechte za sebou hluk a stres a těšte se na křupání sněhu pod vašimi lyžemi. Užijte si zimní dovolenou v domě, relaxační večery před krbem a strávíte příjemnou zimní nebo lyžařskou dovolenou se svými blízkými. Vyberte si pro své potěšení ze zimních sportů mezi zajímavými a rozmanitými lyžařskými středisky v oblíbených evropských zemích zimních sportů.