Rekreační domy pro zimní dovolenou NOVASOL

K uvolnění vašeho těla i ducha vám přispějí sjezdovky i běžecké trasy, ke kterým se bez problému dostanete ze svých NOVASOL chat a chalup. Vyjet si na ně z vašeho ubytování je otázkou několika minut. Lyžařské areály před vás rozprostřou velkou nabídku vleků, ale i denně ošetřované sjezdovky a preparované běžecké trasy, které vám umožní krásný výhled do krajiny. Na vás však bude záležet, zda se oddáte alpinistickému lyžování nebo snowboardingu, či dáte přednost hezkým procházkám zasněženou krajinou.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Stiskněte pro aktivaci karty

Zimní dovolená v Čechách

Konečně můžeme uprchnout ze všedního dne, od starostí v zaměstnání, ale také se vzdálit domácnosti a věnovat se rodině, našim dětem, příbuzným i přátelům, což nám nabízí zimní dovolená NOVASOL a chalupy a chaty v Čechách . Zcela nezávisle od doby věnované snídani nebo odpočinku v různých hotelech se můžete soustředit ke všem vašim zájmům, zvyklostem a potřebám.

Pro všechny milovníky takové zimní dovolené v Evropě se nabízejí možnosti, jak náročné dny po lyžování a cestách na běžeckých a pěších tratích zakončit v příjemných rekreačních domech v Čechách. Dětičky se mohou ještě pobavit a unavit v pro ně připravených ski-parcích. Poté, co je přepadne spánek, se vy dospěláci můžete uvolnit a zajít si ke krbu na vlastní občerstvení a popovídání.

Kdo chce ale mít klidnější zážitky, může si je užít v nádherné zasněžené krajině nebo se spustit do aquaparků a oddat se ledakde v termálních lázních. Těm, kdo propadli turistice v zasněžené krajině, slouží stezky v lesích a podél zamrzlých jezer, která nabízejí jedinečnou podívanou na místní flóru a faunu. Velmi oblíbenou jsou právě mezi turisty procházky turistickými cestami, jež jim umožňují dýchání čerstvého vzduchu a odpočinek.

Aby se nenudili jen rekreací, mohou se podívat na krásné kulturní památky, do muzei a skanzenů. V podzimní a zimní době si nelze odepřít burčák nebo svařené víno, bílé nebo červené. Pro takové skončení náročného dne vám nabízí své služby a pohodlí chaty a chalupy v Čechách, které jsou připraveny splnit všechny vaše požadavky.