Podmínky použití internetových stránek

Podmínky použití internetových stránek společnosti NOVASOL

Před použitím webových stránek firmy NOVASOL A/S (dále „Stránky“) se prosím pečlivě seznamte s těmito podmínkami. Používáním stránek vyjadřujete svůj souhlas těmito podmínkami. Pokud s nimi nesouhlasíte, stránky prosím opusťte. Podmínky vás seznamují s vašimi zákonnými právy a povinnostmi, obsahují důležitá ustanovení o zřeknutí se odpovědnosti a zvolená zákonná a všeobecná ustanovení. Podmínky platí pro všechny webové stránky společnosti NOVASOL, včetně stránek pro registrované majitele rekreačních objektů a registrované cestovní kanceláře.

Majitel

Majitelem a provozovatelem těchto internetových stránek je společnost NOVASOL A/S se sídlem Virumgårdsvej 2, 2830 Virum, Denmark.

Uživatelská licence

Novasol vám tímto dovoluje prohlížet si tyto stránky a tisknout nebo kopírovat materiály uveřejněné na této internetové prezentaci pro vaše vlastní osobní nekomerční použití. Podmínkou je, že schvalujete a uznáváte beze změn obsah takové dohody.

Dále nesmíte neporušit ustanovení chránící autorská práva, obchodní značku a další vlastnická práva společnosti NOVASOL. Bez písemného povolení není tedy možné jakýmkoli způsobem prezentovat textové, obrazové a jiné materiály z těchto internetových stránek pro veřejné nebo komerční účely. Zasahovat jakýmkoli způsobem bez souhlasu provozovatele do obsahu či technické podpory stránek je zakázáno a případné změny či odstranění těchto stránek může provést pouze jejich provozovatel, tj. společnost NOVASOL.

Zpracování osobních údajů

Všechny osobní údaje (např. jméno, adresa, e-mailová adresa atd.), které nám svěřujete při rezervaci rekreačního objektu, objednání našeho katalogu nebo elektronické korespondenci může NOVASOL použít v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů pouze pro interní účely, jako jsou např. statistické analýzy, upozornění na nové produkty společnosti NOVASOL apod. Ze stejných důvodů se ukládají rovněž technické údaje jako např. název domény, ze které uživatel přistupuje k internetové prezentaci, datum a čas přístupu, doba připojení, počet prohlédnutých stránek apod. Tyto údaje se nevztahují k vašim osobním údajům a slouží výhradně ke statistickým účelům a optimalizaci naší internetové nabídky.

Omezení odpovědnosti

Provozovatel přebírá některé z informací publikovaných na internetových stránkách z jiných zdrojů, které jsou uvedeny.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah internetových stránek třetích subjektů, které lze navštívit prostřdenictvím jeho stránek.

Obsah

NOVASOL se pravidelně stará o aktualizaci svých internetových stránkách a s ohledem na smlouvu o zprostředkování pronájmu rekreačního objektu také ručí za správnost údajů uvedených u příslušného rekreačního objektu.

Autorská práva

Internetové stránky NOVASOL včetně textů, designu, kreseb, databáze a ostatních prvků jsou chráněny autorským právem a právem výrobce databáze. Některé z názvů, značek a log použitých na této internetové prezentaci jsou chráněné obchodní značky nebo obchodní jména.

Nic z toho, co obsahují tyto stránky, nesmí být chápáno jako postoupení licence nebo práva použít jakoukoliv obchodní značku zde uveřejněnou bez písemného povolení společnosti NOVASOL nebo třetí osoby, která vlastní obchodní značky uveřejněné na těchto stránkách. Je přísně zakázáno jakékoliv kopírování, přepracování, překlad, úprava, modifikace nebo jakékoliv jiné použití celku nebo jakékoliv části těchto stránek a jejich chráněných prvků, jakoukoliv formou a jakýmikoliv prostředky.

Závěrečná ustanovení

Užívání stránek jinak než pro vlastní potřebu (jak celek, tak i jednotlivé součásti) bez souhlasu provozovatele není dovoleno. Jiné využití podléhá předchozímu schválení ze strany provozovatele v souladu s autorským zákonem.

Dotazy, technické problémy a další náležitosti vyplývající z používání těchto internetových stránek řeší vždy jejich provozovatel, tj. NOVASOL A/S, Virumgårdsvej 27, 2830 Virum, Denmark (helpdesk@novasol.dk).

  • Datum vydání 24. 5. 2005