Jak si objednat rekreační dům nebo byt

Na našich internetových stránkách si můžete nejen přečíst, jak probíhá objednávka rekreačního objektu, ale můžete zde také tuto objednávku jednoduše a rychle provést. Pokud jste se již pro nějaký rekreační dům či byt z naší nabídky rozhodli, můžete ho zde také online objednat. Objednávku můžete ale samozřejmě provést i prostřednictvím Vaší cestovní kanceláře.

Jak brzy si mohu objednat rekreační dům?

Knihování rekreačního objektu lze samozřejmě vždy provést na právě probíhající sezónu. Přibližně od poloviny kalendářního roku jsou možné také rezervace na následující kalendářní rok. Jestliže nebyl ještě kalendář Vašeho objektu uvolněn, obraťte se na Vaši cestovní kancelář nebo NOVASOL zastoupení v Praze. Existuje možnost předrezervace.

Jsou mé osobní údaje v bezpečí?

Veškeré osobní údaje, které NOVASOL vyžaduje při online objednávce rekreačního objektu, se pomocí tzv. SSL kódu bezpečně ukládají v naší databázi, kterou samozřejmě nesmí NOVASOL postoupit třetí osobě.

Pojištění při odstoupení od cesty

Pojištění nákladů vzniklých při odstoupení od cesty je vždy zahrnuto v ceně pronájmu. Vstupuje rovněž v platnost při neočekávané ztrátě zaměstnání nebo naopak při vstupu do nového pracovního poměru. Vaše knihování můžete ovšem bezplatně převést nejpozději 8 dní před příjezdem na třetí osobu.

Jak uhradit pronájem rekreačního objektu?

Při rezervaci více než 42 dny před odjezdem činí záloha při současném předání garančního listu ( faktura nebo potvrzení o knihování ), který zajišťuje pozdější zaplacení doplatku, 25 % z celkové ceny. Doplatek je splatný nejméně 42 dnů před dnem příjezdu. Při rezervaci méně než 42 dny před sjednaným termínem pobytu je okamžitě splatná celková cena nájemného, rovněž s předáním garančního listu.

Kdy získám ubytovací doklady?

Vaše úplné ubytovací doklady obdržíte poštou po zaplacení celé částky pronájmu.

Mohu převést knihování na někoho jiného?

Ano. Maximálně do 8 dní před příjezdem k rekreačnímu objektu můžete Vaše knihování bezplatně převést na třetí osobu.

K čemu slouží kauce?

Složená záloha slouží jako jistinu vůči eventuelním škodám na rekreačním objektu a k vyúčtování vedlejších nákladů ( spotřeba elektřiny, vody, plynu atd. )

Kde a jak obdržím zpět složenou kauci?

U dánských domů obdrží zákazník vyúčtování vedlejších nákladů asi 21 dní po konci pobytu, zároveň se zbytkem složené kauce. V ostatních zemích se toto vyúčtování provádí při odjezdu zákazníka a majitel/správce objektu vrátí zákazníkovi zbytek kauce přímo na místě

Jak mohu změnit či zrušit svou objednávku?

Takové změny lze provést pouze prostřednictvím naší NOVASOL servisní kanceláře v Praze. Bližší podrobnosti a podmínky obsahují Všeobecné obchodní podmínky pro daný rok.

Lze se pojistit vůči odstoupení od cesty?

Ano, pojištění nákladů vzniklých při odstoupení od cesty je vždy zahrnuto v ceně pronájmu. Vstupuje rovněž v platnost při neočekávané ztrátě zaměstnání nebo naopak při vstupu do nového pracovního poměru. Vaše knihování můžete ovšem bezplatně převést nejpozději 8 dní před příjezdem na třetí osobu.

Existují nějaké poplatky za objednávku?

Za objednávku rekreačního objektu stejně jako za případné dotazy k ní neplatíte žádné extra poplatky.

Jak se dostanu k rekreačnímu objektu?

Ubytovací doklady, které obdržíte poštou po uhrazení celé částky pronájmu, obsahují mimo jiné i textový popis cesty až k rekreačnímu objektu včetně kontaktu na jeho majitele resp. příslušnou servisní kancelář.

Speciální informace pro jednotlivé země: