Jak si objednat rekreační dům nebo byt

Na našich internetových stránkách si můžete nejen přečíst, jak probíhá objednávka rekreačního objektu, ale můžete zde také tuto objednávku jednoduše a rychle provést. Pokud jste se již pro nějaký rekreační dům či byt z naší nabídky rozhodli, můžete ho zde také online objednat. Objednávku můžete ale samozřejmě provést i prostřednictvím vaší cestovní kanceláře.

Jak dlouho dopředu si mohu objednat rekreační dům?

Rezervaci rekreačního objektu lze samozřejmě vždy provést na právě probíhající sezónu. Přibližně od poloviny kalendářního roku jsou možné také rezervace na následující kalendářní rok. Jestliže nebyl ještě kalendář vašeho objektu uvolněn, obraťte se na vaši cestovní kancelář nebo na zastoupení NOVASOL v Praze. Existuje možnost předrezervace.

Jsou mé osobní údaje v bezpečí?

Veškeré osobní údaje, které NOVASOL vyžaduje při online objednávce rekreačního objektu, se pomocí tzv. SSL kódu bezpečně ukládají v naší databázi, kterou samozřejmě nesmí NOVASOL postoupit třetí osobě.

Pojištění při odstoupení od cesty

Pojištění nákladů vzniklých při odstoupení od cesty je vždy zahrnuto v ceně pronájmu. Vstupuje rovněž v platnost při neočekávané ztrátě zaměstnání nebo naopak při vstupu do nového pracovního poměru. Vaši rezervaci můžete také bezplatně převést nejpozději 8 dní před příjezdem na třetí osobu.

Jak uhradit pronájem rekreačního objektu?

Při rezervaci více než 42 dnů před odjezdem činí záloha při současném předání garančního listu (faktura nebo potvrzení o rezervaci), který zajišťuje pozdější zaplacení doplatku, 25 % z celkové ceny. Doplatek je splatný nejméně 42 dnů před dnem příjezdu. Při rezervaci méně než 42 dnů před sjednaným termínem pobytu je okamžitě splatná celková cena nájemného, rovněž s předáním garančního listu.

Kdy získám ubytovací doklady?

Vaše úplné ubytovací doklady obdržíte poštou po zaplacení celé částky pronájmu.

Mohu převést knihování na někoho jiného?

Ano. Maximálně do 8 dní před příjezdem k rekreačnímu objektu můžete vaši rezervaci bezplatně převést na třetí osobu.

K čemu slouží kauce?

Složená záloha slouží jako jistina vůči případným škodám na rekreačním objektu a k vyúčtování vedlejších nákladů (spotřeba elektřiny, vody, plynu atd.)

Kde a jak obdržím zpět složenou kauci?

U dánských domů obdrží zákazník vyúčtování vedlejších nákladů asi 21 dní po konci pobytu, zároveň se zbytkem složené kauce. V ostatních zemích se toto vyúčtování provádí při odjezdu zákazníka a majitel/správce objektu vrátí zákazníkovi zbytek kauce přímo na místě

Jak mohu změnit či zrušit svou objednávku?

Takové změny lze provést pouze prostřednictvím naší servisní kanceláře NOVASOL v Praze. Bližší podrobnosti a podmínky obsahují Všeobecné obchodní podmínky pro daný rok.

Existují nějaké poplatky za objednávku?

Za objednávku rekreačního objektu stejně jako za případné dotazy k ní neplatíte žádné extra poplatky.

Jak se dostanu k rekreačnímu objektu?

Ubytovací doklady, které obdržíte poštou po uhrazení celé částky pronájmu, obsahují mimo jiné i textový popis cesty až k rekreačnímu objektu včetně kontaktu na jeho majitele resp. příslušnou servisní kancelář.

Speciální informace pro jednotlivé země: