O NÁS

Kdo jsme

Vše začalo v roce 1968, když nově založený podnik Nordisk Ferie zahájil svoji činnost. Jeho působnost se soustředila na prodej pobytů v rekreačních domech v Norsku.

Z malé "scény pro jednoho herce" ve sklepní úřadovně v kodaňské čtvrti Nørrebro vyrostl tento podnik do podoby, jakou známe dnes pod jménem NOVASOL. Stal se největším prodejcem rekreačních pobytů v Evropě.

Rozdíly mezi začátkem činnosti a dneškem jsou velké. NOVASOL však zůstává věrný podnikatelské filozofii, se kterou začal podnikat před více než padesáti lety.

NOVASOL dneška je mezinárodní koncern s dceřinými společnostmi v mnoha evropských zemích. Ve střediscích cestovního ruchu, kde se nachází nejvíce objektů, které pronajímá NOVASOL, jsou zřízena servisní pracoviště, kde se o zákazníky starají stovky kvalifikovaných spolupracovníků. NOVASOL je součástí společnosti Wyndham Worldwide.

Stejně jako tenkrát je i dnes středem naší pozornosti zákazník. Rovněž pravidla, která byla stanovena v minulosti se nezměnila. NOVASOL je značkou kvality, dobrých služeb a důvěryhodnosti.

NOVASOL se od ostatních podobných firem odlišuje právě svými přednostmi, jako je špičková kvalita a osobní přístup v jednání se zákazníkem. NOVASOL drží slovo! Důležitá je pro nás i spolupráce s majiteli domů, které motivujeme k tomu, aby své objekty zvelebovali a tím zvyšovali úroveň a pohodlí pro naše zákazníky.

Firma NOVASOL má zájem i o pracovní podmínky zaměstnanců, od kterých je vyžadováno vysoké pracovní nasazení. Veškeré úsilí směřuje k zákazníkovi, který stojí vždy na prvním místě.

Koncept našeho úspěchu je založen na poctivosti v jednání s partnery bez ohledu na to, zda se jedná o zákazníka nebo o majitele domu. Toto je možné skutečně jen při dodržování všech zásad solidnosti a vzájemné důvěry. Cílevědomá práce a naše heslo "dodržíme, co jsme slíbili a ještě o trochu více" jsou pro nás zákonem.

  • Věřím, že naše internetová prezentace na vás učiní pozitivní dojem a že se někteří z vás rozhodnou využít našich služeb. Zkuste i vy prověřit naše schopnosti, naši kvalitu a spolehlivost.
  • I přes pečlivou kontrolu NOVASOL nezodpovídá za obsah externích internetových odkazů.
  • Srdečně vás vítáme!

Jan Haapanen

Předseda představenstva společnosti NOVASOL A/S