Jednoduchý pronájem

Jednoduše pronajímejte

Pronajímání vašeho objektu je vždy  důležité rozhodnutí. Je lhostejné, zda se jedná o majetek, který je po generace v držení rodiny, nebo se jedná o investici. NOVASOL si je vědom toho, co to pro vás znamená
 
Na těchto stránkách najdete veškeré informace, které se týkají pronajímání vašeho domu a současně i informace, co  pro vás jako partneři můžeme  udělat my.

Jen v krátkosti:
Společně uzavřeme partnerský vztah  tak,  jak to bude vyhovovat především  vašim požadavkům. Se zkušeností 50 let v pronajímání rekreačních pobytů jsme schopni vám nabídnout profesionální a vstřícný přístup  jako podporu při všech vašich krocích 

Pokud byste měli dotazy, případně nenašli to, co hledáte, nebo dáte přednost osobnímu jednání,  rádi vás budeme kontaktovat.

Proč byste se měli stát majitelem objektu, který nabízí NOVASOL?

Při pronájmu vašeho rekreačního  objektu se vyskytne řada aspektů-které je nuztno vzít v úvahu-najít správného partnera je přitom rozhodující.

Jsme zde kdykoliv pro Vás
Pronájem vašeho rekreačního domu nebo bytu znamená vždy příjem navíc.  Pokud začnete pronajímat  přes NOVASOL  obdržíte tento příjem bez jakýchkoliv komplikací  

Vztah s našimi majiteli domů  považujeme  za  partnerství. Naše snaha směřuje k tomu, , abychom dosáhli nejlepších podmínek pro pronájem rekreačního domu.

Co dostanete :
Jako majitel domu NOVASOL obdržíte balíček kompletních návodů a informací  all-inclusive.  Naše činnost spočívá v zabezpečení řady věcí  tak, aby  vám nevznikaly zbytečné náklady. 
•    Celosvětový marketing: globální  zviditelnění  na našich webových stránkách, které  mají každý měsíc miliony návštěvníků, více než 10 000 cestovních kanceláří, informační bulletiny, sociální média, katalogy a mnoho dalšího.
•    Atraktivní prezentace: Profesionální fotky a podrobný popis  objektu v několika  jazycích, aby se  vaši budoucí  hosté seznámili se vším  o vašem objektu a jeho okolí i o dalších zajímavostech.
•    Snadné  rezervace: od  prvního dotazu  zákazníků  až  k rezervaci, provádíme každý krok procesu rezervace.
•    Zákaznický servis: postaráme se o naše hosty a řadu dotazů zodpovíme tak, abyste se sami nemuseli zabývat  zabývat otázkami a požadavky zákazníků na místě.
•    Finanční zabezpečení: Platby z příjmů z pronájmu platíme předem, provádíme veškeré převody a zaplatíme poplatek v případě pozdních zrušení, takže neztratíte žádné příjmy z pronájmů
•    Průběžná analýza: Sledujeme ceny a upravujeme je na základě důkladné analýzy našich údajů, abychom  zajistili, že Váš rekreační objekt zůstane konkurenceschopný.
•    Efektivní marketing: Na základě našich zkušeností od založení firmy v roce  1968 a neustálé analýzy trendů v oblasti cestování jsme vyvinuli řadu konceptů, díky nimž se počet rezervací navyšuje
•    Bezpečné pronájmy: S konceptem úhrady  malých škod  vám vycházíme vstříc také při způsobení menších nehod a škod na vybavení objektu   
•     Podpora na místě: Poskytujeme vám osobní konzultace při uzavírání smlouvy, 

  A mnohem víc.