Jak je Váš rekreační dům propagován

Prezentace je klíčová.

Základem všech našich marketingových snah je lákavý popis, který zajistí, že potenciální hosté získají komplexní pohled na to, co dělá váš rekreační dům jedinečným.

Proto navštívíme osobně vaši nemovitost, abychom se ujistili, že každý detail je prověřen. Od počtu (dvojlůžkových a jednolůžkových) lůžek, dětských židlí v kuchyni, druhu vytápění, náměstí na dvoře, zda je k dispozici pračka a sušička, gril, garáž, bazén, internet, panoramatický výhled, zahradní nábytek, domácí mazlíčci povoleni a mnohem víc - dokumentujeme vše, takže naši profesionální copywriteři mohou vytvořit atraktivní a naplňující popis.

Rovněž nafotíme kvalitní vnitřní a venkovní fotky, abychom vytvořili nejlepší prezentaci vašeho rekreačního objektu.

Pracujeme v několika jazycích a spolupracujeme s více než 10 000 turistickými operátory, cestovními kancelářemi a online portály. To vám zajistí maximální prezentaci po celém světě.

Tato prezentace bude sdílena v různých médiích po celém světě - mimo jiné zahrnuje:

Webové stránky
Naše webová stránka NOVASOL je přeložena do několika jazyků a má 16 milionů návštěvníků. Zákazník může kdykoli objednat, rychle a bez nutnosti dlouhého vyhledávání. Spolupracujeme se stovkami on-line portálů, abychom co nejvíce představili váš prázdninový dům.

Sociální média
Několikrát týdně vytváříme poutavý obsah, propagujeme prázdninové destinace v celé Evropě a zajišťujeme velkou pozornost na různé rekreační domy a země.
Zobrazit facebook stránku.

Newsletter
Jako inspiraci zasíláme týdně newsletter našim vice jak 600.000 odběratelům po celém světě, které se zaměřují na témata, nabídky a různé destinace po celé Evropě.
Chci se přihlásit k odběru newsletteru

Katalogy
Každý rok tiskneme více než 1,5 milionů katalogů, které jsou distribuovány do cestovních kanceláří našich partnerů, do našich kanceláří, k soukromým zákazníkům, na veletrhy a podobně. U NOVASOL Česká a Slovenská republika jsou prázdninové domy prezentovány v lokálním jazyce ve 27 evropských zemích, např. v Německu a v Dánsku.

Akce a výstavy
Každým rokem se naši kolegové účastní cestovních veletrhů po celé Evropě. Na těchto veletrzích jsou Česká a Slovenská republika a NOVASOL prázdninové domy prezentovány turistům z celého světa včetně Francie, Nizozemí či Polska.

Další aktivity
Úzce spolupracujeme s více než 10,000 cestovními kancelářemi a partnery. Spolu s mnoha našimi Novasol kancelářemi si mohou hosté pronajmout prázdninový dům v lokálních cestovních kancelářích. Dále investujeme do televizních reklam, rádiových spotů, videí a mnohem více.

Zobrazit Youtube kanál.