Smlouva o zprostředkování pronájmu

Jako NOVASOL majitel získáte transparentní all inclusive dohodu, která uskuteční náš společný cíl, a to pronajímat váš rekreační dům nebo apartmán tím nejlepším možným způsobem a za nejvýhodnějších podmínek.

Je pro nás velmi důležité, abyste jasně rozuměli všemu, co "Smlouva o zprostředkování pronájmu rekreačního objektu" zahrnuje. Na této stránce bychom vám rádi vysvětlili několik nejdůležitějších bodů.

  • Vyplacení nájmu před příjezdem hostů

Nájemné obdržíte k začátku měsíce, ve kterém se příslušná objednávka vašeho rekreačního domu nebo apartmánu uskuteční. Platba se provádí bezhotovostním převodem na váš bankovní účet.

  • Vyplacení nájmu při stornování objednávky

Partnerství s firmou NOVASOL znamená bezpečí, že platbu nájemného dostanete, i když zákazníci nakonec svůj pobyt z nějakého důvodu zruší. Garantujeme vám kompletní uhrazení celé částky za pronájem, pokud bude objednávka zrušena méně než 21 dní před příjezdem.

  • Bezplatná reklama vašeho rekreačního domu po celém světě

Přebíráme veškeré náklady a úlohy, abychom upozornili potenciální hosty z celého světa právě na váš rekreační dům nebo apartmán. Vedle mnoha jiných opatření zahrnuje tato dohoda pořízení kvalitních fotografii a vytvoření profesionální prezentace vašeho rekreačního domu, která se automaticky objeví v různých médiích a u všech našich početných partnerů.

Chci vědět více o reklamě svého rekreačního domu.

  • Rozsáhlá ochrana objektu pomocí pojištění

Budete-li pronajímat svou rekreační chatu nebo apartmán prostřednictvím společnosti NOVASOL, bude váš objekt automaticky zařazen do bezplatného programu Pojištění pro majitele a speciálního konceptu pro náhradu drobných škod.

  • Flexibilní pronájem 

Důležitá část našeho partnerství je samozřejmě skutečnost, že v domluveném období necháte na nás plánování pronájmu vašeho rekreačního domu nebo apartmánu. Vy sami ovšem určíte, jestli budete pronajímat celoročně anebo pouze po určité období roku. Společně tak vy a náš poradce odsouhlasíte vhodné období pro pronájem, které bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám a pro váš rekreační objekt.

  • Nárok na vlastní využití 

Svůj rekreační dům nebo apartmán můžete samozřejmě užívat v době, kdy není pronajatý. Máte také možnost některé termíny v kalendáři přímo zablokovat pro svou vlastní potřebu, budete-li objekt např. potřebovat pro rodinnou oslavu a podobně.

  • Nekomplikovaný pronájem

Postaráme se o komunikaci, platbu, vyřizování objednávek a dotazů hostů atd., takže nebudete mít žádnou práci s touto rozsáhlou administrativou, kterou každý pronájem přináší.

  • Profesionální poradenství

Každoročně vynakládáme spoustu času, abychom důkladně analyzovali trendy v cestovním ruchu, chování různých skupin zákazníků a mnoho dalších faktorů, které ovlivňují pronájem rekreačních objektů. Tyto analýzy, naše bohaté zkušenosti a výsledky posledních let tvoří základ pro správné ohodnocení vašeho rekreačního objektu a nastavení konkurenceschopné ceny v příslušném období. To zaručuje, že vaše cena nebude ani příliš nízká ani příliš vysoká, což by vždy vedlo ke snížení vašeho příjmu z pronájmu.

V kapitole "Časté dotazy" naleznete odpovědi na několik otázek, které si často kladou naši majitelé.