Zvyšte výnosy z pronájmu

Nájemné a poptávka po rekreačním domě jsou - samozřejmě - závislé na sezóně, stejně jako na jeho velikosti, umístění a vybavení pro účely dovolené. Existuje však mnoho dalších faktorů, které mohou ovlivnit váš příjem a právě zde vstupují do hry naše koncepty.

V čem naše koncepty spočívají?

Stručně: existují různé způsoby, jak navýšit počet rezervací a tím i příjmy z pronájmu rekreačního domu.

Když začínáme plánovat dovolenou, zvažujeme naše individuální představy a řadu dalších přání a nápadů. Naše koncepce vycházejí především z poznatků o tom, co naši společní zákazníci vyhledávají při úvahách a rezervaci své dovolené. Využíváme naše zkušenosti a analýzy údajů, které jsme za posledních 50 let shromáždili, abychom pojmenovali faktory ovlivňující využití kapacity objektu i výnosy z jeho pronájmu. Tyto schopnosti, poznatky a zkušenosti uplatňujeme při uvahách o tom, jak zajistit, aby dovolená byla ještě atraktivnější pro některé další skupiny našich zákazníků.

Cílem je udělat vše, aby váš rekreační dům co možná nejlépe obstál ve srovnání s jinými. A velice dobře se nám to daří!

Jak to funguje?

Existují tři různé typy konceptů. Některé se zakládají na práci se zjišťováním preferencí zákazníků ohledně možností rezervace a příjezdu do objektu - například volba volného dne příjezdu.

Další se týkají různých vlastností objektu, které jsou podle našich výzkumů pro naše hosty důležité. Myslíme tím například možnost využití vysokorychlostním internetu nebo třeba kvalitní zahradní nábytek.

Pokud hosté hledají rekreační dům konkrétními vlastnostmi, nabídne jim vyhledávač řadu možností, které právě tuto vlastnost mají a jsou zvýrazněny ve výsledcích vyhledávání. Tento koncept poskytuje užitek zákazníkům, ale i majitelům objektů NOVASOL, jejichž snahou je udělat vše pro zvýšení četnosti pronájmů jejich objektů.

Třetí typ našich konceptů se vztahuje na zákazníky se specifickými potřebami. Naše analýzy využíváme k tomu, abychom rozpoznali další skupiny zákazníků se zvláštními zálibami (například se zájmem o rybolov). Na tato témata zaměřujeme i vydávání katalogů, kde často využíváme i rad specializovaných obchodů, případně oslovujeme vystavovatele na veletrzích. Sběr těchto poznatků nás vede k určování vlastností domů, které poskytují své služby právě lidem se zvláštními koníčky a zálibami.

Pokud zákazník zvolí specifické vlastnosti objektu, ve výsledcích vyhledávání se samozřejmě projeví, nejedná se však o kritéria pro vyhledávání konceptů vyhledávačem. Tato koncepce má sloužit i jako cesta, po které se vydáváme k určitým skupinám zákazníků, kteří by jinak nebyli obeznámeni s vaším rekreačním domem, který má právě hledané vlastnosti. A i to samozřejmě tvoří součást balíčku all-inclusive, a proto je pro vás zcela zdarma!

Jak používat náš koncept, aby dobře sloužil vašemu rekreačnímu objektu

Pokud váš objekt vyhovuje jednomu nebo více konceptů, informujte nás. My se postaráme o jeho zviditelnění na trhu – a to zcela bezplatně.
Níže naleznete celou řadu variant našich konceptů. Při setkání s naším poradcem získáte znalosti o celé škále možností, které vám budou užitečné při rozhodování a určování, pro jaké účely je váš objekt vhodný. Dozvíte se několik tipů, jak s malým vylepšením dosáhnout zvýšení zájmu a navýšení počtu zákazníků.

Internet

Internet je významným nástrojem pro lidi celého světa. A samozřejmě je i prostředníkem při přípravě a prožití vaší dovolené. Je to možnost k vykonávání práce, poskytuje zábavu, nabízí pohled do světa i příležitosti ke hrám. Za poplatek (někdy i zdarma) vždy k užitku.

Domácí zvířátka vítána

Pro mnohé z našich zákazníků jsou to členové rodiny – a většina z nich vyžaduje, aby se dovolené mohla zúčastnit celá rodina.
Proto povolení pobytu domácích mazlíčků ve vašem rekreačním objektu otevře dveře potencionálním objednávkám.

Kvalitní zahradní nábytek

Pro mnoho hostů je důležité mít možnost trávit na dovolené v pohodlí čas venku. Proto jsme vyvinuli koncept kvalitního zahradního nábytku - aby si naši hosté mohli zvolit prázdninový dům s vysoce kvalitním venkovním nábytkem.

Rekreační dům vhodný pro děti

Pokud váš rekreační dům nabízí vybavení určené dětem, jako jsou houpačky, pískoviště, hrací konzole atd., nabízíte jim nejen možnost bavit se, ale nabízíte rodičům také možnost odpočinout si - a to naši hosté s dětmi opravdu ocení.

Soukromý bazén

Soukromý krytý nebo venkovní bazén je pro mnoho hostů velmi žádaným. Možnost skočit do vody kdykoliv a vychutnat si slunce od okraje bazénu v soukromí je považována za vysokou hodnotu.

Rekreační domy Vital

Stále více turistů hledá možnosti zlepšování svého zdraví a osobní pohody. Rekreační domy s konceptem Vital zahrnují wellness zařízení, jako je bazén, sauna nebo lázně. Nacházejí se v blízkosti aktivit, jako jsou turistické stezky, cyklotrasy, fitness centra, lázně nebo lyžařské areály.