Zvyšte výnosy z pronájmu

Nájemné a poptávka po rekreačním domě jsou - samozřejmě - závislé na sezóně, stejně jako na velikosti, umístění a vybavení  pro účely dovolené , ale existuje však mnoho dalších faktorů, které mohou ovlivnit váš příjem;  a právě zde naše koncepce vstupují do hry.
V čem spočívají naše koncepty ?
Stručně:   existují  různé způsoby,  jak navýšit počet rezervací a tím i příjmy  z pronájmu rekreačního domu

Když  začínáme plánovat  dovolenou,  zvažujeme naše  individuální  představy  a řadu  dalších   přání a nápadů. Naše koncepce vycházejí  především  z  poznatků o tom, co naši  společní zákazníci  vyhledávají při  úvahách a při rezervaci své dovolené. Využíváme naše zkušenosti a analýzy  údajů, které jsme za posledních 50 let shromáždili, abychom  pojmenovali  faktory ovlivňující využití kapacity i výnosy. Tyto schopnosti poznatky a zkušenosti  uplatňujeme   při uvahách o tom,  jak zajistit,  aby dovolená byla ještě atraktivnější pro některé další  skupiny našich zákazníků. 

chci vědět více o využívání dat

cílem je udělat vše,  aby  náš rekreační dům co možná nejlépe   obstál ve srovnání s jinými, což je opravdu naše  exkluzivita !

Jak to funguje?

Existují tři různé typy konceptů. Některé jsou založeny na  práci se zjišťováním  preferencí zákazníků ohledně možností rezervace a příjezdu  do objektu - například volba volného dne příjezdu.

Další se pak týkají  různých vlastností objektu,  které jsou podle našich výzkumů  pro naše hosty důležité.. Tady máme na mysli  například možnost využití  vysokorychlostním internetu nebo třeba  kvalitní zahradní nábytek.

 Pokud hosté hledají rekreační dům  s konkrétními vlastnostmi, nabídne jim vyhledávač řadu  možností, které právě tuto vlastnost mají  a  jsou zvýrazněny ve výsledcích  vyhledávání –  např. v našem katalogu zvlášť zmíněny.  Toto je koncept, který poskytuje službu zákazníkům i NOVASOL  majitelům, jejichž snahou je udělat vše pro to aby se zvýšila četnost pronájmů jejich objektů.

 

Třetí typ našeho pojetí se vztahuje k zákazníkům, kteří  mají  zvláštní zájmy.  Naše analýzy využíváme k tomu, abychom rozpoznali další skupiny zákazníků se zvláštními zálibami, například ty, kteří se věnují rybolovu. Na tato témata  zaměřujeme i vydávání katalogů , kdy  často využíváme i rad specializovaných obchodů případně oslovujeme vystavovatele na veletrzích. Sbírání těchto  poznatků nás potom vede k určování vlastností  domů, které poskytují své služby právě lidem se zvláštními koníčky a zálibami. /

Rekreační  ubytování pro různé účely  jsou  samozřejmě zvýrazněna , pokud zákazníci volí  danou vlastnost objektu,   ale nejsou to koncepty pro vyhledávání kritérií ve vyhedávači.  Tato koncepce má sloužit  i jako cesta, po které se vydáváme k určitým skupinám zákazníků,  kteří  by jinak nebyli obeznámeni s vaším rekreačním domem, který má právě hledané vlastnosti. A i toto  je samozřejmě součástí balíčku all-inclusive, a proto je pro vás zcela zdarma!
Jak  používat náš koncept, aby dobře sloužil vašemu rekreačnímu objkektu
Pokud váš objekt vyhovuje  jednomu nebo více konceptů, informujte nás. My se postaráme o jeho zviditelnění na trhu – a to zcela bezplatně.
Níže naleznete celou řadu variant našich konceptů. Při setkání s naším poradcem  [LINK]   získáte znalosti o celé škále možností , které vám budou užitečné při rozhodování a určování, pro jaké účely je váš objekt vhodný. Dozvíte se několik  tipů, jak s malým vylepšením  dosáhnout zvýšení zájmu a navýšení počtu zákazníků.
Internet
Internet je významným činitelem pro lidi celého světa. A samozřejmě je i prostředníkem  také při přípravě a prožití vaší dovolené. Je to možnost k vykonávání práce, poskytuje zábavu, nabízí  pohled do světa i  příležitosti ke hrám. Za poplatek(někdy i zdarma) vždy k užitku.
Domácí zvířátka vítána
Pro mnohé z našich zákazníků jsou to členové rodiny  – a většinu z nich vyžaduje, aby se dovolené mohla zúčastnit celá rodina.
Proto povolení domácích mazlíčků ve Vašem rekreačním objektu otevře dveře potencionálním objednávkám.
Kvalitní zahradní nábytek
Pro mnoho hostů je důležité mít možnost trávit na dovolené v pohodlí čas venku. Proto jsme vyvinuli koncept kvalitního zahradního nábytku - aby si naši hosté mohli zvolit prázdninový dům s vysoce kvalitním venkovním nábytkem venku.
Rekreační dům vhodný pro děti
Pokud Váš rekreační dům nabízí vybavení určené dětem, jako jsou houpačky, pískoviště, hrací konzole atd., nabízíte jim nejen možnost bavit se, ale nabízíte  rodičům také možnost uvolnit se - co je vysoce požadované mezi našimi hosty s dětmi.
Bazén chránený před očima
Soukromý krytý nebo venkovní bazén je pro mnoho hostů velmi žádaným. Možnost skočit do vody kdykoliv a vychutnat si slunce od okraje bazénu v soukromí je považována za vysokou hodnotu.
Vital rekreační domy

Stále více turistů hledá možnosti vylepšování svého zdraví a pohody. Rekreační domy s konceptem Vital zahrnují wellness zařízení, jako je bazén, sauna nebo lázně, a nacázejí se v blízkosti aktivit, jako jsou turistické stezky, cyklotrasy, fitness centra, lázně, fitness centra nebo lyžařská centra.